Aramızdaki müzisyenler kimler?

Merhabalar arkadaşlar aramızda müzikle profesyonel veya amatör olarak uğraşanlar kimler?

kaç yıldır uğraşıyorsunuz?

hangi enstrüman(lar)ı çalıyorsunuz?

bu işten para kazananlar var mı?

Mesela ben 9,5 yıldır ney,

3,5 yıldır yan flüt çalıyorum.

Bu işten para kazanıyorum.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Şarkı söylemeyı cok severım insanlarda beni dinlemeyi severler çok şükür güzel bi sesim var ayrıca ritmik aletleri çalmayı severim hele darbuka :) eskiden saz vardı kırılınca almadım

çalmak istediğim tabiki ney var kardeşim başladı bende ondan heveslendım tabı okuldan dolayı devam edemedı tatılı beklıyor ama ney konuşurcasına ruha işliyor ...

0|1
    0|0
    • bende sesimin güzel olmasını şan dersi almayı isterdim=) evet ney güzel enstrüman. ritmik pergüsgonlardan benim en çok kulağıma hoş gelen enstrümanlardan birisi de tumba=)

• inşaALLAH hayırlısı bakalım çok saol =)

• inş=) rica ederim=)

• Okul bittiginde baglama ve gitarla amatörce uğrasmaya başladım. Para kazanmıyorum fakat yeni arkadaslarım oldu yeni - güzel bir uğraşım oldu.

0|1
    0|0
  • En kalitelisinden akustik gitarım var üstü 2 parmak toz kaplamıs

Calıyorum baya amatör

Bide sesim igrenc ama sarkı soylemei cok severim hahaha

0|1
    0|0
  • 5 yıldır gıtar çalıyorum,bu yaz 1 2 ay celloya merak saldım

0|1
    0|0
  • Piano egitimi aldim 7 sene ama son seneler calmadigimdan unuttum biraz:)

0|1
    0|0
  • piyano var ama çalmayınca unutuyorum =D

0|0
    0|0
  • 5,5 buçuk aydır flüt çalıyorum ben de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Saksafon çalmayı çok isterdim, veya ney... Müzik kulağım yok ama çok güzel şarkı söylerim:))

1|1
    0|0
  • Bu işten para kazanamadım lakin ilkokul 2 den beri flütle memoliyi çalabiliyorum

Tencere kapakları ile bateri çalmışlığımda var, ayrıca 20 lik su şişelerinin arka taraflarından darbuka da çalabiliyorum.

0|2
    0|0
  • Ben çok iyi bir dinleyiciyim...Gitar Çalbilenleri de çok Kıskanırım ...Ben Gitar çalamıyom da azcık...:-((

0|1
    0|0
    • aslında istersen çalabilirsin. ucuz da olsa bi gitar al bence ve halk eğitim veya gençlik merkezlerine başvur ücretsiz eğitimini al.

• hımm o zaman allah kolaylık versin...

• Heves ne kelime..Bir DVD dolusu Instrumental Gitar parçaları var...dinlenmek ve uyumak için dinliyorum...

• Şarkı sözü yazıyorum sesimi hep saklamışımdır ama fark edenler olmuş beğenmişler

0|1
    0|0
  • klarnet çalıyorum ama araya dökmedim işi

0|1
    0|0
    • para için başlamıyo inan ki hiçkimse ama çalmaya başlayınca muhakak ücret teklif ediliyo ve geri çevrilmiyo=)

• Ben ALTO SAKSAFON çalıyorum. Blues, Jazz, Smooth Jazz yapıyorum. :) Ders veriyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...