Gitar çalmayı ortalama kaç ayda öğrenirim?

Hiç bir bilgim yok sıfırdan başlayacağım?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik gitarla başlamalısın. Günde 4 saat kadar parmak egzersizleri ve PİMA egzersizleri yaparsın. 2-3 hafta kadar bunlara devam eder sonra clean akorlara geçersin. Zaman ilerledikçe gamlara geçersin ve olayı düz akor basmak yerine arpeje getirirsin. İlerleyen dönemde pentatonik gamlar ve hatta elektrik gitar ve sağlam bir vah pedalla çalışmaya başlarsın. Başlangıç olarak Rodrigo'yu çalarsın devamında Bad Horsie ile finali yaparsın. Ama devam edersin çalmaya çünkü gitar bitmez...

https://www.youtube.com/watch?v=Et6cmagw_t4

https://www.youtube.com/watch?v=h5BrE1Pi5cU

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence gitar bir bayana yakışmaz uflemeli enstrüman dene

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• 3 ayda istediğin parçayı çala birisin ama tam iyi değil ne kadar gidersen git kursa dersi bitmez çok değişik ve zor

1|0
    0|0
  • Selim ışığın videolarını izle ve uygula kısa sürede öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Gitar çalmaktaki amacınıza göre değişecektir. Bazı belediyeler ücretsiz kurs verirler oralardan yardım alabilirsin.

Ben Ankara Mamak Kültür Merkezine 1 yıl gittim şimdi orta derece de çalabiliyorum... Ama gitar konusunda ki en önemli şey EV...
    Emek, Vakit
    ve bir de gerçekten komşuların sorun çıkartmayacağı bir ev.

Evde verilen dersleri çalıştıkça birşeyler çıkıyor ortaya. Sesiniz iyi değilse bile gitar ile geliştormeso daha kolay oluyor.

Emek
    Emek
    Emek

0|0
    0|0
  • Ne kadar zaman ayırdığına bağlı her gün etüd falan yaparsan birkaç ayda çözersin

0|0
    0|0
  • Öğrenme kabiliyetin iyise 1ay

0|0
    0|0
  • çok çalışırsanız 2 ay

0|0
    0|0
  • bir erkek sevgili olmadan ara sira takilma karsiliginda ayda 3000-4000 teklif etse ne yaparsin?
    ozelden yazamadim kapaliydin

0|0
    0|0
  • Boşver gitarı org öğren düğünlerde çal paranın belini kırarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...