Sizce kitap okumaya hangisi ile başlamalıyım?

Arkadaşlar ben konuşurken çok kelimeleri yutuyorum ve ne konuştuğumu kimse anlamıyor. İçe kapanık ve az konuşan pasif biriyim. Kitap okumaya başlamak istiyorum. Daha önce bir kere bir kitap almıştım kişisel gelişim üzerineydi ve çok güzeldi. Şimdi yeniden kitap okumaya başlamak istiyorum ama hangi tür kitap okumalıyım bilmiyorum. Sıkılmadan sürükleyici kültürel bilgileri artırabilecek bir türden başlamak istiyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı?

0|0
5|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Daha çok duygusal yönden geliştir kendini. Duygularını ortaya çıkaran kitapları oku ve pratik yap. Ne gibi? Yazmak gibi sonra bunu okumak ve sonra da konuşmak gibi... Sonra kişisel gelişime geçersin. Roman al oku, daha çok aşk üzerine olabilir. Dünyevi aşkın uhrevi aşka dönüştüğü tür kitaplar. Kısacası EYVALLAH (Hikmet Anıl Öztekin) kitabını oku dediklerimi dikkate alarak 👍

0|1
    0|0
  • Gir bir kitapciya, dal kitapların o gizemli, görkemli dünyasına. Kokularını burnuna çek bir güzel. Sonra kitapciya sor en çok okunanlari ve ne tür bir kitap istediğini söyle. O yonlendirecektir seni. Ben dini kitaplar okumayı seviyorum mesela. Buna göre kitap alıyorum ama sana Frannz Kafka nin DÖNÜŞÜM adlı kitabını öneririm çok suruleyici

0|1
    0|0
  • Sabahattin ali ile başlama bence. Zülfü livanelinin kitaplarını öneririm akıcı oluyor ya da paulo coelho-simyacı ben ilk orta okulda okumuştum zaten kısa da. Bunlar olmazsa küçük prens, martı jonathan tarzı kitaplar olabilir

0|0
    0|0
  • Ahmet Şerif Izgoren'in kitaplarini onerebilirim

0|0
    0|0
  • Joseph kanon İstanbul son perde,
    Okumadiysa Trevanian Şibumi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kürk mantolu madonnayla basla sonradan suç ve ceza ile devam et bence

0|0
    0|0
    • 29gün

Evet aslında o kitap benimde hoşuma gitti ama içinde çok fazla edebi söz var okurken zorlanıyorum biraz ama yine de okumayı düşünüyorum

• Son dan bir öncekinden başka

0|0
    0|0
Yükleniyor...