İngilizce dışında hangi dilden şarkı dinlersiniz?

Ben İngilizce dışında ağırlıklı olarak Fransızca dinlerim

0|0
1813

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 17

• İspanyolcaa ♬♬

0|1
    0|0
  • fransızca ve italyanca

0|1
    0|0
  • Fransızca
    Hint dili
    Kore dili
    Arapça

0|1
    0|0
  • Fransızca ya da arapça da güzel oluyor

0|1
    0|0
  • kor3ce ve fransızca

0|1
    0|0
  • Fransızca, Yunanca, Latince

0|1
    0|0
  • Korece

0|1
    0|0
  • Fransızca

0|1
    0|0
  • İspanyolca Fransızca arda italyanca

0|1
    0|0
  • Fransızca

0|1
    0|0
  • Almanca

0|1
    0|0
  • Ispanyolca

0|1
    0|0
  • Dinlemiyorum başka dilde

0|0
    0|0
  • Arada İtalyanca, Rusça

0|1
    0|0
  • fransızca

0|1
    0|0
  • Almanca
    Kurtce

0|1
    0|0
  • İngilizce ve Fransızca aynen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 0|1
    0|0
  • Yabancı dil olarak İngilizce dinlemiyorum. Korece dinlerim neredeyse tamamen. Fakat onun dışında Carla's Dreams'i dinliyorum. Bir kaç dilde şarkıları var. Romence olanları en sevdiklerim.

0|1
    0|0
  • Ben rock dinleyip coşan, Yıldız Tilbe dinleyip dertlenen bir insanım. Hareketli ya da yavaş şarkılar farketmiyor bende. Dil olarakta böyle, kulağa güzel bir melodi ve ses gelsin yeter bana :)

0|1
    0|0
  • rap dinlemediğim halde Almanca rap hoşuma gidiyor. Fransızca Maitre Gims, Willy William falan. Rusçada grigori leps.

0|1
    0|0
  • Ispanyolca

0|1
    0|0
  • Ingilizce ve Fransizca anadilim olmalarina ragmen, ne ingilizce ne fransizca dinlerim.
    Ben Türkü dinlerim, ilahi dinlerim. baska'da hosuma giden bisey yok

0|1
    0|0
  • git bir turku dinlede yuregine dokunsun alekti movik movik yerine hasretinle yandi gonlum dinle dinleki anla gecmisi muzigi duyguyu

0|1
    0|0
    • yabancı şarkıları alekta movik movikten ibaret saymak türk müziğini serdar ortaçtan ibaret saymakla eş değerdir. Türkü dinlemediğimi nerden biliyorsun

• genelde dinlenen o ki anlayamadigin bir dilin muzigi nasil yuregine degebiliyor cok sacma go gitmek demekdi demi hee burda hadi diyor friends neydi hee arkadas sahsen anlamadigim sarki sozlerinin bna ulasmasi cok zor he edebiyatta sanati sanat icin yapan kisiler vardi herseyi dil kurallarina bagli ask kadin sevgisi uzerine karisik yazilar bence ve halk benimseyememistir bir omer seyfettin gibi insanlara dokunamamistir muzik dinlemis olmak icin muzik dinliyorsan ayni o sanati sanat icin yapan halkin anlayamadigi edebiyatcilar gibi eyw buyur muzigi sirf muzik olsun diye dinle

• türkçe

0|1
    0|0
  • Fransız Lara Fabian, Patricia Kaas.
    Almanca Rammstein

0|1
    0|0
  • Portekizce

0|1
    0|0
  • Rusça

0|1