"Kim daha fazla insan ise, daha fazla dertli olur" demiş yazar. Buna katılıyor musunuz?

Selamünaleyküm arkadaşlar hayırlı sabahlar

Cevap verenlere teşekkürler

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• "Bana katılmam için, daha fazla şeylerle gel" demiş yazar..

Bu arada 1 yıldız vericem, hatırlıyosunudr?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• katılmıyorum insanlıktan nasibini almamış olduğu halde yinede en dertli gibi grünen sürekli bir ağlama halinde olan çok insan var.

0|0
    0|0
  • derin sözler söylemiş.

0|0
    0|0
  • Sanırım 23 yaşımda saçlarımın ağarmasının sebebi bu...

0|0
    0|0
  • ne kadar insan olursan, o kadar insanlığını kullanmaya çalışan olur her alanda kullanmak isterler

Bu aşama da taviz vermemek önemlidir

Ve bazen hayat ikiyüzlü olmayi gerektirir

0|0
    0|0
  • as, katılıyorum... çok doğru demiş, detaylara giremeyeceğim ama yine de insanlığa devam işte, Allah rızası için. ...

0|0
    1|0
  • Katılıyorum; sorumsuz, vurdumduymaz, bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyen adamın duyguları alınmış demektir. İnsanı da ayıran en büyük özellik duygularının olmasıdır.

0|0
    0|0
  • İyiliğinden çok kez kandırılır bu yüzdende daha fazla dertli olur...

0|0
    0|0
  • evet katılıyorum çünkü insan olan haksızlığı görür yanlışları görür ve bunları düzeltmek için elinden geleni yapmaya çalışır

0|0
    0|0
  • İnsan oldukça hayvanlar insanların üzerine geliyor

insan olan hayvanlarla mücadele etmekten bıkıyor

ve hayvanlığa giriş yapıyor

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum...insan olan dertlenir, insan kılıfına bürünen ise hiçbirşeyi kafasına takmaz...

0|0
    0|0
  • aleykum selam.

vicdan meselesi yapmış yazar.

0|0
    1|0
  • Evet bence doğru bir yaklaşım çünkü insanları ne kadar incitmemeye çalışırsan o kadar çok düşünmen gerekir, her hareketin kontrollü olması gerekir...Bu da büyük derttir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aleykümselam sana da hayırlı sabahlar. Kesinlikle insanların temiz,iyi,kibar olanlarının daha çok ezildiklerini düşünüyorum ben de.

0|0
    0|0
  • İnsandan ziyade ine düşünceli demek daha doğru gibi geldi.

0|0
    0|0
  • evet cünkü o insan bencil olmaz sürekli etrafindakileri de düsünür ve onlarin dertlerini de üstlenir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...