Tarihle aranız nasıl ?

Toplum olarak kızlar soruyor ekibi tarihimizi biliyor muyuz? Yoksa nazar değdi değmedi diyerek mi geçiniyoruz .?

Güncellemeler:
tarihin ne kadar bilindiğini görmeniz için yapılmış bir nabız yoklamasıydı. Yorumu size bırakıyorum , soruyu dahi anlamayanlar var ...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• tarihi çok severim araştırdığım kaynaklar okuldakiyle sınırlı değil güvenilir kaynakları araştırıp birbiriyle karşılaştırırım, bazı batılıların niyeti tarihimizi karalamak, bizi barbar ve aciz insanlar olduğumuza inandırmak ve ezmek, bu durumda batı yanlısı tarih okumak aptallıktır

Atatürk bu durumu düşünerek Türk tarih kurumunu kurmuş ve "Türk çocuğu tarihini tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır" demiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnkılap tarihini çok severim

0|1
    0|0
  • sorudan bişey anlasaydım keşke. o kadarda baktım içeriği inceledim falan. böyle olunca saçmalamaya başlıyorum. moral bozukluğu algıda seçicilik falan oluyo. neyse uykum geldi benim. gidiyorum ben.

1|0
    1|1
  • İyi sayılır. 1 sene boyunca üniversitede tarafsız şekilde öğrendim ve nasıl olduysa hala aklımda çoğu :)

0|0
    1|0
  • İyi değil sevmem kendilerini.

0|0
    1|0
  • "kızlar soruyor ekibi tarihi" ne?

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Biliyorum ince detaylar dahil

1|1
    1|0
  • İlgimi çekmiyor.

0|0
    0|0
  • tarih kavramı 12. yy da eski uygur Türkleri tarafından dur lan ben ne diyorum hahaa :D

0|1
    1|0
  • Okulda öğretilen tarihin yüzde 99'unu bilenler tarih bilmiyor..Okulda bize yanlış öğrettiler.

Tarih farklı ülkelerde farklı kaynakları araştırmadan doğru olarak öğrenilmez..

0|0
    0|0
  • tarihin en buyuk yanlısı kendini tekrar etmesi

1|0
    0|1
  • necati şaşmaz mi yazdi soruyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...