Paintball severler???????????????

paintball oynayan var mı daha önce eğlenceli mi? fiyatı ne kadar ortalama?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• çok zevkli biraz kalabalık olursa ve gidilen yer geniş olunca daha bir zevkli olur 15 20 tl oluyor ücret extra mermi olman gerebiliyor çok fazla sıkmazsan tek tek ve koordineli kullanırsan mermileri yetebiliyor istanbulda taktikal paintball var oraya gittik beykozda .ok içerlerde kalıyor araçla gitmek gerekiyor belki sırf paintball için olmasa da oyundan sonra bir piknikle güzel olur diye düşünüyorum elbiseler sık yıkanmıyor galiba o yüzden yaş ve kokuyordu onu söyleyim bir de erken davranıp üstüne uygun kıyafeti kapmalısın yoksa kocaman bişeyin içinde kalırsın varsa botunu giy ve yedek kıyafet de alabilirsin yanına diğerine boya gelirse diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Mükemmel bir şeydir. Hele gittiğin alan genişse tadından yenmez. Fiyatı ise verdiğin paraya değer cimriliğin lüzumu yok :)

0|0
    0|0
  • Paintball severim, iyi bir arkadaş grubu ile çok eğlenceli oluyor. 15 TL ile başlıyordu en son gittiğimde. Gerçi ekstra mermiler ile 45 TL verip çıkmıştım

0|0
    0|0
  • bir kere oynadım mermiler cidden can yakıyor ama :/ demedi deme ankarada biz kisi basi 15 verdik :)

0|0
    0|0
  • Saati 9 liraydı en son oynadığımda. Kalabalık bir arkadaş grubuyla gidersen oldukça güzel. 20 kişiyle soğukta gece oynamıştık.

0|0
    0|0
  • Ben çok oynarım paintball, istanbuldaysan güzel fiyatlar Naturapaintball'da var websitesi www.naturapaintball.com buradan bilgi edinebilirsin. Ağaçların içinde yemyeşil bir alanda güzel bir mekan. Etrafında piknik yapılabilecek yerler falan da var.

0|0
    0|0
  • Kafanız aşırrı güzelken oynamayın, tribe düşmeyin :) Bir kere oynadım ondanda hiç bişey anlamadım kuleye geçip takıldım öyle kendimce :)

0|0
    0|0
  • en son 2 sene önce oynadım çok eğlenceli.ks olarak paintball turnuvası düzenleyelim.grup isimleri de şunlar olsun;şakirtler,ateyizler,kezbanlar,ergenler vs.

0|0
    0|0
  • Bazen hoş olmuyor link

0|0
    0|0
  • evet birgün toplanalım pantball oynayalım ...

0|0
    0|0
  • 15 TL

0|0
    0|0
  • olmaz mı eğlencesi iyi güzel de fiyatı yakıyo adamı

0|0
    0|0
  • En son o kadar koruyucu şey olmasına rağmen olmadık yerime yedim mermiyi dünyam karardı

0|0
    0|0
  • c.tesi için davet geldi ama gidemicem arkadaşlara yaa:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bi oynayamadim sunu cok istiyorum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...