Sizler aslında ölmüş olabilir misiniz?

Belki de ben kendi zaman dilimindeyim ve sizler aslında yıllar önce öldünüz. Benim zaman dilimimde sizler sadece bir yansımasınız belki. Belki benim 4 yaşındaki halim geçmişte olan birinin zaman diliminde yaşıyor

0|0
21|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ihtimal yok degil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında bu söylediğinden çok güzel sinema filmi çıkar, bir hayal ettim de şimdi sonunu bağlarsak efsane olur

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu durumda maddesel bir ölümden bahsetmemiz imkansız. Zira doğada hiçbir şey kaybolmuyorsa o zaman bizi var eden enerji ve elementler de ölmüyor.

Zamanın da göreceli olduğu ve yalnızca algılasak bir yanılsama olduğu gerçeğini göz önünde bulundurduğumuzda ölüm diye bir şey ölmüyor aslında. Yalnızca bedeninoluşturan elementler arası bağlar zayıflayıp dağılıyor ama enerji, yani ruh varlığını devam ettiriyor.

0|0
    0|0
  • Kafan biraz karışık gibi senin kardeşim, yakalım mı bir cigara?

0|1
    0|0
  • Olur öyle şeyler arada sokağa çıkıp oksijen alın bunları düşününce hiçbirşey değişmiyor merak etmeyin çok denendi

0|0
    0|0
  • Bu kadar güzel Dönen bir sistemi Neden Zorlaştıriyor sunuz? Şu an Ben yansima isem senin 4 yaşındaki Halin gelecekte veya geçmişte olduğunu var sayar isek Şu an neden bu zamandasin? ve 4 yasindaki zamani nasıl Kontrol ediyosun ne kadar salak salak sorular bunlar. :D

0|0
    0|0
  • kafan güzelmiş güle güle kullan

0|0
    0|0
  • Zaten kader dediğinde, yaşanmış, yaşanan ve yaşanacak olan milyonlarca ömür seçeneğinin, o an içinde bulunduğumuz kısmıdır.

0|0
    1|0
  • Hayat yaşayamadığımız 'belkiler', yaşadığımız 'keşkeler' ve içimizde tutuğumuz 'neyseler' den ibaret... Sen bu belkilere fazla takılmışsın.

0|0
    0|0
  • Aynen öldük.

0|0
    0|0
  • bu site mantıksızlık anlamında çığır açıyor her geçen gün

0|0
    0|0
    • 28gün

Düz mantık düşünen ve felsefe bilmeyen anlayamaz

• 28gün

felsefeyi o kadar aşmışsın ki böyle saçma bir soruyu soracak kadar çığrından çıkışsın. mantıklı düşünürsen diyeceğim ama ne kadarını analayabilirsin bilmiyorum...

• Black mirror izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • çok düşündün mü bunu

0|0
    0|0
  • Erwin Schrödinger'in kedisi ölü mü değil mi sen onu de bana

0|0
    0|0
  • sen onemli biri deilsin. ve senin zaman dilimin yok ve sen salakca dusunuyosun paralel evren diye bir sey yok.

0|0
    0|0
    • 28gün

ve reenkarnasyon diye bir sey de yok nokta.

• 28gün

tum evreni ogrenmek bilmek yeni varliklari bulmak paralel evrenin gercekligini dogrulamak benim isime yaramaz. o yuzden ilgilendirmiyor ve bence boyle birseyde yok dusunceme saygi duyacagina laf yetistirmissin bak isine

• 27gün

Bir zamanlar dünyanın da düz olduğunu sanıyordu insanlar. Galileyi'de idam etmek istediler.

Sonunda kabul etmek zorunda kaldılar.

Görebildiğiniz ışık tayfundan başkasını göremediğin için başka ışınım YÖK diyemezsiniz. Misal gama ışınları dünyanın içinden hiçbir şeyle karşılaşmadan geçip gidiyor.

Algılayamadığımız şeylere "Saçmalık" demek sizce de saçmalık değil mi.

Bir de şuna bir bakın

https://youtu.be/OFgNMlzhAvk

• belki ineklerde uçuyor

0|1
    0|1
  • Felsefe yan etki yapmış sana fazla umurssma

0|0
    0|1
  • Ben aldıysan bende istiyorum o kafayı

0|0
    0|0
  • Ne oluyor😦😖

0|0
    0|0
  • Nerde o günler

0|0
    0|0
  • Reenkarnasyon var diyosun yani

0|0
    0|0
  • Sen ne konuşuyorsun lan değişik 😐

0|0
    0|0
  • Rüyanın içindeyken bile görülen herşey gerçekten farksız ve zaman kavramı yoksa senin dediğine göre biz çoktan ölmüşüz, geçmişte yaşanmış ve bitmiş bir ömrü yaşıyor olmamız imkansız değil.

0|0
    0|0
  • Aslında hepimiz sanal yaşıyoruz. şu an varız ama heran ölüp yok olabiliriz ve bizden geriye sadece hayaller kalır. Zamanla o da siliniyor. Düşünsene dedenin dedesi de bizim gibi yaşadı ama onu hatırlayan hiç kimse kaldı mı? Kalmadı çünkü onu tanıyanlarda yok oldu. Ona ait hiçbir iz kalmadı.

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun seennnn

0|0
    0|0
  • çok garip zamanlarda ölülerde ölebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Güzel soru bundan sonra konuyu değiştirmek istediğimde insanlara bunu yönelticem. Teşekkürler. Mantıklı bir cevap alırsam da söz sana yazıcam 😄

1|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın :/

1|0
    1|0
  • mükemmel konuştun. neden olmasın?

2|0
    0|0
  • Cok fazla takılma devreleri yakarsın sonra...

1|0
    0|0
  • Bu hangi filmdendi?

0|0
    0|0
    • 28gün

Kendim düşündüm ama benden önce düşünüp filmini yapan olabilir

• 28gün

Olabilir haklısın

• olabilir emin olamazsın 😁

0|0
    0|0
  • Zaten öyleyiz :(

0|0
    0|0
  • Hep yanlis zamanda yasadigimi dusunmusumdur olabilir ya. Hepimiz yasayan ölüyüz

0|0
    0|0
  • En yakin zmnda bir doktorunla gørus iyi gørnmuyorsun :D

0|0
    0|0
  • Coktan öldük. hayat çok kısa.

0|0
    0|0
  • uyu bence sen 😂

0|0
    0|0
  • gece gece siteye girmemek gerek

0|0
    0|0
  • karma düşüncesine göre yaşıyorsun belli ki :D olma ihimali yüksek ama bilemedim şimdi :D

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun beynim yandi 😂

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasin

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum

0|0
    0|0
  • nihilist misin nesin

0|0
    0|0
  • Şayet öldüysem resmen azap çekiyorum.:)

0|0
    0|0
  • Gece gece...

0|0
    0|0
  • Ben aslında yoğum derdi Burhan Altıntop

2|0
    0|0
Yükleniyor...