Rap Hip-hop Dinleyen kızlar... baylar sizden cevap bekliyorum

Öncelikle ben rap, hip-hop söyleyip gitar çalan, bir kızım böyle Eminem, 2Pac Nicki Minaj falan dinlerim. Hatta bu tür çok hoşuma giden şarkıları elektro gitarla falan çalıp söylerim siz böyle kızları nasıl değerlendirirsiniz yani onlarla falan çıkar mıydınız?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben de Hip Hop/Rap dinliyorum ve bulursam çıkarım tabii de,etrafımda tek rap dinleyen ben olduğum için imkansız böyle biriyle çıkmam.

0|0
    0|0
  • Alınma ama bana çok itici geliyor :D Çünkü rapci kızların çoğu bakımsız oluyor. Ama bakımlıysan, abuk subuk giyinmiyorsan sorun olmaz. Ama dediğim gibi, çevremdeki çoğu rapci kız çok bakımsız, dombik o.O

0|0
    0|0
    • öyle değil giyinişime falan engel olmuyor sadece karakter olarak?

• O zaman neden engel olsun ki? İstersen İbrahim Tatlıses dinle.

Ben de Mahsun Kırmızıgül'ü dinlemeyi severim. Kızlar türkü dinleyen erkekler hakkında ne düşünür? Bu da benden sana soru? :)

• %75'i sevmez onlar çoğunlukla Justin 1D sevenleri severler ama geri kalan %25'i ki kendimden biliyorum hoşuna gider

• ııyk. iğrenç bence ya . Kiz dediğin pop ve slow dinlemeli .

0|0
    0|0
  • Nicki Minaj ın da onu dinleyeninde Allah bin belasını ...

0|0
    0|0
    • herkesin zevki kendine neden böyle düşünüyorsun?

• Rap müzik Nicki Minaj ın çıkmasıyla öldü zaten o senin dinlediğin rap falan değil onu bilde

• aslında kendisi hip-hop yapıyor rap değil ama düşüncene saygı duyarım

• benim hoşuma gider

0|0
    0|0
  • ilk olarak bende rap dinleyen biri genelde türkçe ama yabancı dinlediğimd çoktur senin söylediğin sanatçıları dinliyorum ve benım dinlediğim sevdiğim şarkılarıda dinleyen sevgilim olsun sterdim yani kafa dengim olurdu

0|0
    0|0
  • link

hadi bana gitarla çal

0|0
    0|0
  • lütfen beni eklermisin acaba? özelden konusalım lütfennn !

0|0
    0|0
  • ben anlamadım . tupaç dinleeyen bir adamımmm tm mı rap dinleeyn gitarrrrrrr çalmazz

0|0
    0|0
    • 12 yaşında ailemin yönlendirmesiyle gitar çalmaya başladım sonra etrafımdan gittiğim konservatuvardan falan arkadaşarımla koro gibi birşey kurduk sadece eğelencesine ama öyle bass falan çalıyorum bana göre hoşta oluyor

• Bak sana tavsiyem The Game bu grubu takip etmen :)

• kendine bakıyosan neden olmasın eglenceli birisine benziyosun hafifte giderin varsa

0|0
    0|0
    • aman aman bir güzelliğim yok ama çirkinde değilim

• o zaman hertürlü senle örnerk veriyorum iliskimiz mesela komik eglenceli gecerdi tarzlarımız farklı oda bir extra avantaj iyidir iyi

• güzelsen ne dinlersen dinle seninle cıkarlar merak etme

0|0
    0|0
    • öyle çok aman aman güzel de değilim

• o kadar değilde uyuşturucu kullanıyordu ki bu da imkansız değil 3 yıllık ilişki öyle kolayca bitmez

• imkansız degil de yazık günah işte insan acıyor inanamıyor. o da hip hop mı dinliyordu yoksa öyle mi basladı uyusturucuya :D neyse burda bu kadar detaylara girmeyelim herkes okuyor :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kadar marjinal tavır sergileyenler bile alttan alta manita bulur muyum? sendromu yaşıyormuş meğersem :/

0|0
    0|0
    • olay öyle değil normalde öyle birşey olmazda son 6 aydır ben başka birine vuruldum...

• çıkarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...