Bir kliniğin lobisinde oturmuş çağrılmayı bekliyorsunuz?

1. Bir kliniğin lobisinde oturmuş çağrılmayı bekliyorsunuz. Küçük bir oğlan çocuğu tek başına koşuyor ve siz de ona yavaşlamasını ve dikkatli olmasını söylüyorsunuz. Size nasıl tepki veriyor?

2. Muayene odasının kapısı azıcık aralanıyor ve siz o aralıktan gri renkli sağlıksız bir kişinin doktor tarafından muayene edildiğini görüyorsunuz. Oradaki hasta tanıdığınız birisi. Kim o?

3. Doktorun yardımcısı gelip adınızı söylüyor. Garip olan yardımcının tanıdığınız birisine çok benzemesi. Kime benziyor?

4. Muayenenizden sonra doktor sizi ofisine çağırıyor ama ofisine girdiğinizde arkası size dönük olarak oturuyor ve sonuçlarınıza bakarak kendi kendisine konuşuyor. Size hiçbir şey açıklamıyor. Ne yaparsınız?

Güncellemeler:
28gün
Hastane, hastalık ve iyileşme mekanıdır. Kendinizi bu senaryoda hayal ederek kendi psikolojinizin zayıf ya da bakıma muhtaç noktalarına dokundunuz.
28gün 1. Oğlan çocuğunun tepkisi başkaları hatalarınızı fark ettiğinde ya da sizi eleştirdiğinde sizin vereceğiniz tepkiye eştir. Sizi duymuyormuş gibi mi yaptı, durup özür mü diledi, yoksa şımarık bir velet gibi dilini mi çıkardı? Şimdi başkalarının neler hissettiğini biliyorsunuz.

1|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• 1. Çocuk gülüyor aynı hızla devam ediyor;
    2. Komşu Zeki
    3. Arkadaşın karısı
    4. Uyanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 mal gibi suratıma bakıp anasının yanına koşar
    2 eski kız arkadaşım olabilir
    3 Sınf arkadaşıma
    4 vasiyetimi yazayımmı hocam derdim

0|0
    0|0
  • ne sacma soru lan sorunun sonuna geldigimde soruyu unuttum gercek bir cevapi varsa soylede meraklandirma

1|0
    0|0
  • neyyy anlmadım

0|0
    0|0
  • 1-tabi dedi ve koşmak yürümek arasında bir tavırla devam etti
    2-üniversiteden sınıf arkadaşım. Kemal amca
    3-bana
    4-slm bro tepki vermezsen sigara yakacağım

güncelleme kısmını cevaplardan sonra farkettim.😂😂

0|0
    0|0
  • Aklımdan zerre birşey geçmedi kanka😑

0|0
    0|0
  • 4 kere osururum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1- Çocuk cevap vermeden devam ediyor.
    2-Komşumuz?
    3-Kesin çalıştığım hastaneden bir doktor.
    4-Yüzüme bakarak ve duyabileceğim bir şekilde bana açıklama yapar mısınız?

0|0
    0|0
    • 28gün

2. Muayene masasında hasta olarak hayal ettiğiniz kişi zor bir durumda asla güvenemeyeceğinizi düşündüğünüz birisidir. Sizden daha hasta görünen biri size zaten nasıl yardımcı olabilir ki?

• 28gün

Soracagim bekle

• 28gün

Bekliyoruum

• Çok iyi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...