Tek basiniza sinemaya gittiniz mi?

surekli tek basima izliyorum filmleri sinemada. cunku arkadaslarimin film kulturu yok. biryerde oturup kahve fincani fotosu cekip, kahkaha atarak poz verip sosyal medyada paylasmayi seviyorlar. oturup hicbir film hakkinda tartisamazsin. haliyle cagirmiyorum kendim gidiyorum.
bu aksam bana 'zavallilar gibi tek basina' dediler cumle icinde. halbuki hic zavalli gibi hissetmemistim kendimi.

sizce zavallilik mi? siz hic tek basiniza sinemaya gittiniz mi?

0|1
28|41

En İyi Erkek Görüşü

• Receo ivedik 6 ciksin onlarla gidersin 😂

1|0
    0|0
    • 28gün

ahahahahahahahaha kahkaha attim 😂 👏👏

• 28gün

Ben en cok Garip filmini severim hem guldurur hem dusundurur, her filmi oyle de gulerken aglamak baska be.

• 25gün

Tesekkur ettim 😊

En İyi Kız Görüşü

• imrenirim onlara geçen gün tek başıma oturup yemek yedim dışarda

1|0
    0|0
    • 28gün

harika ya. bana cok dogal geliyor bu. kendimde yaptigim icin belki bilmiyorum. insanin kendine yetebilmesi bence cok guzel.

• 28gün

aynen öyle özgüven veriyor

Erkekler Ne Diyor 40

• Çok gittim.. Film kültürü benimle uyuşmayan birisiyle film seyretmekten nefret ederim.. Film sırasında konuşan, telefonunu açan, offf layan insanlardan nefret ederim.. film önemlidir bence, çok keyif alırım izlemesinden.. tek başıma daha keyifli oluyor hatta..

1|0
    0|0
  • Daha 2 gün önce tek gittim ve sinemada da tektim, yani nerede ise...

... ben hariç 3 ya da 4 kişi vardı... Tek gitmek inanın çok eğlenceli, zira yanınızda film hakkında sürekli yorum yapıp 2 saatlik film zevkinizin içine eden yok ve tam odakla filmdesiniz, lütfen bu yönden bakın, iyi hissedeceksiniz. :)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle en iyisi yanlız seyretmek. Cok daha iyi konsantre olabiliyor insan. Ve ben genellikle önden 3 ya da 4 sıranın ortasına otururum ki filme tam konsantre olabileyim. Bu arada zavallı olan kesinlikle sen değilsin

1|0
    0|0
  • Evet hep tek izlerim.
    Tek gitmemim sebebi arkadaşlarla aynı zevklere sahip olmamamız.
    Onlar gider komedi filmi izler
    aptalca gülerler.
    O tür filmler bana yapmacık, yalancık gelir.
    Ben daha çok bilim-kurgu ve gerçek hayattan filme aktarılmış
    şeyler izlemeyi severim.

1|0
    0|0
  • Tek gitmekten nefret ederim bu yüzden uzun zaman önce sinamaya gitmeyi bıraktım... sinemayı eve getirdim... PC ye Dolby 5.1 ses sistemi ile tek başıma izliyorum çayımla - cipsimle...

1|0
    0|0
  • Titanic'in meşhur olduğu zamanlar. Sevdiğim kıza teklif ettim, gelmedi. Ben de tek başıma gittim. Selçuk'da vardı, kan kardeşim olur kendisi. Birlikte Titanic izledik. -.-

1|0
    0|0
  • Geçen sene yıllardır beklediğim bir filme yalnız gitmiştim, arkadaşlarımla izlemek istiyordum ama olmadı bende tek gittim

1|0
    0|0
  • Çok gittim hala gitmekteyim ve hep giderim sanırım. Zevkli ve bir o kadar güzel oluyor bana kalırsa 😊

1|0
    0|0
  • Cok gittim tek basima hatta birkac defa salonda tek ben vardim. iste o zaman tam anlamiyla tek basima film izlemistim 😄

1|0
    0|0
    • 28gün

ahahahaha cok istiyorum sunu yasamayi☺

• 28gün

linkini atarmisin sorunun

• kişiye göre değişir fakat ben evde bluray olarak indirip detayın içine girerek mesela adamın bıyığını tel tel sayabilecek kadar detaylı izliyorum sinema kültürü bitti artık bence ama tek gitmenin neresi kötü herkes gidiyor zaten :)

2|0
    0|0
  • Tek gitmek iyidir ya. Bakma sen baskalarina, Toplumun sacma kaliplasmis kuralları. yok yanliz cikilirmi, yok ya yanli gidilirmi bunlar insan nin ozgur dusunebildigi kendi iradesidir. İyisini yapıyoruz ikimizde takılma sen 😎😏

1|0
    0|0
  • yok ya zavallılık degil benim baya arkadasım var ama onlarla yaptıgım aktiveler ayrı kendi basıma yaptıgım ayrı bende senin gibi yapıyorum acıckası oldukcada mutluyum bu durumdan.

1|0
    0|0
  • Tek başıma rvde izlemeyi tercih ediyorum

1|0
    0|0
  • gittim kesinlikle daha güzel oluyor

1|0
    0|0
  • Apla yarın beraber gidelim mi 🙆 2 gündür yalvarıyorum arkadaşlara gelen yok

1|0
    0|0
    • 28gün

tamam☺

• 28gün

izlemedim ona gideriz☺ iyi uykular

• 28gün

Ah teşekkür ederim, günaydın :)

• Gittim gayette güzel

1|0
    0|0
  • gittim. ama sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Hep tek gidiyorum

1|0
    0|0
  • Hiç öyle düşünme sakın , inandığın şeyin peşinde gitmelisin. Sana eşlik edesim geldi bian

1|0
    0|0
  • Çok gittim :D

1|0
    0|0
  • Hiç gitmedim ama gidicem sanrım

1|0
    0|0
  • Gittim.

1|0
    0|0
  • tebrik ederim valla.. ben yanlız kaldığımda çay içmeye utanıyorum bir cafede oturup :((

1|0
    0|0
    • 28gün

bende de bu durum aksi. tek basima kahve cay icer yemek yerim, sinemaya giderim. yururum. alisveris yaparim. utanilicak bir sey yok ki bunda. insanlardan beklediginizde mutsuz olabiliyorsunuz.

• 28gün

trakya bolgesindeyim İstanbul'da degilim

• 28gün

hm anladım gerçekten tarzın değilmiş demekki :)

• Gittim sinemayı çok severim gelen yoksa kendim giderim sıkılmam hiç

1|0
    0|0
    • 28gün

👍👏

• 28gün

Sen diyenlere boşver sevdiğin şeyleri yaparken kimseye ihtiyacın yok

• yılbaşında tek başıma hatta sinema salonunda bile tektim star wars izlemiştim

1|0
    0|0
  • Fazlaca

1|0
    0|0
  • Çok gittim ve öyle daha çok seviyorum

1|0
    0|0
  • aynen gidip kolumda kızla çıktığım bile oluyor

1|0
    0|0
  • Evet çok gittim film güzelse birde filme kendini verirsen gerisi boş.

1|0
    0|0
  • Bosver dostum sen seviyorsan git

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 27

• Gittim, çoğu zaman hoşuma da gidiyor. Zavallılık falan değil bu, aksine sinema karanlığını yiyişmek için kullanan kesim oluyor zavallı. Büyük ihtimalle sana katılmadığım tek konu "arkadaşlarımla sinemaya gitmiyorum çünkü film kültürleri yok" kısmı. Vizyon filmlerinin %90'ı için film kültürü gerekmiyor bence. Basit, para kazanmak için yapılmış prodüksiyonlar çoğu. O filmleri izlemediği için de kimse film kültürü yok diyemem.

1|0
    0|0
  • Bence çok cool. Şu dönemde hayatımda olmasını istediğim şey! En kısa zamanda yapacağım.

1|0
    0|0
  • Giderim tek daha eğlenceli oluyor. Kahve fincanı çekip sosyal medya için can verecek insanları hiç umursama birileri ilgi göstermezse kenarda çürür onlar.

1|0
    0|0
  • Bazen arkadaşlar ile bazen tek

1|0
    0|0
  • Hayır tabi ki zavallılık değil hatta özgüvenini taktir ettim. İnsanlar "yalnızlık korkusu" yüzünden kendi başlarına bir şey yapamaz oldular. Sen yapınca da kendi "zavallı" hallerinin üstünü örtüyorlar.

1|0
    0|0
  • Baktım yanlızlık istiyorum , kızımı anneme bırakıp çıkarım dışarı.
    Sinemaya da girerim, oturup bir masa da kahvemi de içerim.
    Kendine kalmak gibisi yok bazen.

1|0
    0|0
  • Sinamaya giderim ama tek cafede oturamam disarda tek yemek yiyemem ama sinamaya tek gitmemde sorun yok digerlerinde utaniyorum

1|0
    0|0
    • 28gün

digerlerini de surekli yapiyorum.

• 28gün

Ben yapamiyorum neden bilmem ama

• 28gün

bir kez denesen, kimsenin sana bakmadigini gozlerinle gorsen yapabilirsin.
      insanlardan cekiniyoruz cunku. bakarlar diye utaniyoruz.

• Tam gidecektim anamla komşuda geldi😒

1|0
    0|0
    • 28gün

kiyamam sana ☺☺ hangi filme gittiniz?

• 28gün

cok begenmedim onu ben. nejatin hatrina izledim sonuna kadar. ona da tek basima gittim. bugun de eksi elmalara gittim. gitmediysen tavsiye ederim eksi elmalar guzeldi.

• 28gün

Aynen çok kötüydü hayranlar şişirdi filmi. Ben de ona kandım. Gitmeyi düşünüyorum tamamdır😊

• Evet gittim hatta sinemaya arkadaşlarımla gidip ortak film seçme olayına mantıksız baktığım için ben kendim başka filme gittim.
    @ansur

1|0
    0|0
    • 28gün

Çok gittim, geniş koltuklardan isteyip yayılarak ayaklarımıda uzatarak izledim filmi.

• Hayır gitmem

1|0
    0|0
  • hayır hiçte değil hatta ben depresyondayken tek başıma gidip mal mal ağlıyorum sonra çıkıyorum yalnızlık güzeldir ve sen o canım insanların laflarına aldırış etme buda senin üstünlüğün olur

1|0
    0|0
  • nayn gitmedim

1|0
    0|0
  • Tek basina film izlemek kadar zevkli bisi yok. Onlar ne bilir

1|0
    0|0
  • gitmisdim 12-13 yaslarinda

1|0
    0|0
  • Gitmedim

1|0
    0|0
  • Gittim

1|0
    0|0
  • Kesinlikle degil kaale alma

1|0
    0|0
  • Tek güzel oluyor ama öküzler olmasa ona bu çare bulunması gerekiyor

1|0
    0|0
  • Bence zavallılık değil gittim

1|0
    0|0
  • Şirinlere gitmiştim

1|0
    0|0
  • Tek basina gitmek neden zavallilik olsun 👍🏼

1|0
    0|0
  • Gitmedim ama gereksiz insanlarla arkadaşlık kurmak be kadar doğru bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • 28gün

cocuklugumdan beri hayatimda olan insanlar hepsi. kimse bana benzemek zorunda degil, bende onlara benzemedigim icin sinemaya tek gidiyorum zaten.

• 28gün

evet bu soylediginde haklisin. dusunmeden konusmaz dost olan.

• 28gün

O yüzden izin verme incitmelerine :)

• Gitmedim yok değil boşver

1|0
    0|0
  • Zavallılar gibi tek başına😂 hayır gitmedim ama giderim ne var bunda.

1|0
    0|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0
  • ben hiç tek başıma gitmedim şuana kadar. yanımda birileri olunca daha keyifli oluyor

1|0
    0|0
  • 2 defa. Biraz çekindim ama sonra aldırmadan sinemayı izledim.

1|0
    0|0
    • 28gün

orda bizi kimse fark etmiyor ki herkes yanindakiyle filmle ilgileniyor.

• 28gün

arkadas bulunuyor yani. bu sene kismetse senelik iznimde onu deneyecegim

• 27gün

Dene. Sonra eşi çocuk hayatına karışınca mümkün olmaz.

Yükleniyor...