Anime izler misiniz? İzlemiyorsanız sebebi?

insanlar bazen ön yargıları bazense çevre tepkileri nedeniyle küçük görüyor animeleri. sizde de böyle bir durum mu söz konusu?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben klişe şeylere bayılırım o yüzden 4 5 tane izlediğim oldu romantik komedi türünde genel olarak kafama uyan bir anime bulduğumda bayıla bayıla izliyorum hatta kore dizileride izliyorum küçük görme konusuda şahsen umrumda değil bizim insanımızı bilirsin eleştirmeyi çok sever sende onu ilgi alanına bakarsın ve onunkilerde sana itici gelir bu mu yani önce bir bak ilgi alanına değil mi 😄 o yüzden sende tepkini belirtsen en azından içinde kalmaz zevk ve tercih meselesi keyfine baakk.

0|0
    0|0
    • 29gün

Yok be ben sadece buradaki kitleyi merak ettim. zaten anime izlerken dünya umrumda olmuyor. araç kaza yapmış herkes ayakta. bölüm bitti ne oluyor dedim. yok bir şey sıçtık dediler. Bu yani😂😂😂😂

• 29gün

şu an hazırlık dönemimdeyim o yüzden ara vermiş durumdayım zaten yinede tavsiye için teşekkürler sjdjdk

• 29gün

rica

En İyi Erkek Görüşü

• 2 arkadaşım izliyor. ama içinde inlemeli sesler varmış. bu yüzden izlemem daha uygun olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 4

• Attack On Titan izledim geçen sene. Hâlâ etkisindeyim. Mikasa'yla evleneceğim kafaya taktım 😊

0|1
    0|0
    • 1ay

o zaman fairy tail izleme erza ya hayran kalırsın

• 1ay

Komedi değilde daha çok drama heyecan ve abartı olmadan. Yani süper güçler vs olmayan anime

• 1ay

5 Centimeters Per (bazen byõsuko Centimeters ) olarakta geçer. bir de ano hana ( az bir doğa üstünlük bulunur) var ve tokyo Godfathers filmdir

• İzliyorum çok ta eğlenceli bence

0|1
    0|0
  • izlemiyorum sevmem

0|0
    0|0
  • izlerim ama sürekli takip ettiğim yalnızca bir tane var

0|0
    0|0
Yükleniyor...