Bilen yazsn lütfen güzl santlar fakültesi bölümlerine nasıl girerimm ve

hangi bölüm grafik mi fotğrafçlk mi basvuru mülakat nasıl ve ayrıca tercihimi yapabilirmiyimm

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ygs sinavindan aldigin puan okulun belirledigi baraj puanini geciyorsa, belirlenen tarihteki yetenek sinavlarina girebilirsin Bu sinav ya da sinavlar sadece resim de olabilir ayrica mulakatta yapabilirler. Tamamen okulun belirledigi kurallar bunlar.

0|0
    0|0
    • evet mülakat oluyo da anlamadgm mülakatı geçemedm diyelm zatn az alıyolr sonra ne olcak normal tercihimi yapabilecekmiyim

• ben resim bölümünden memnunmusn dedm sadece istedgm ilde o var sadece o yzden vazgeçmiştim dye iise onuda dsnym ddm konuya uzak olmsam sormm bu kadar kimse bilmiyor illaki okuyan biri anlatcak ayrca hiç yoktu bu aklmda simdye kdr bilmyorm hiçbsy yeni öğreniyorm ne oldgnu yaptn bir hayr öyle kalsaydı bari

• Afedersin ama yazdiklarindan zor anliyorum ne demek istedigini. Bazi harfleri filan da yazmiyorsun ve soruyu cok acik sormuyorsun. Ben resimden memnunum ama zor para kazanabilirsin Bu sana ve cabana bagli biraz da aslinda. Ayrica yetenekden cok zeka gerektirdigini dusunuyorum ve devamli surette kendini gelistirmen, cok cizmen cok dusunmen gerek

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sınavda barajı geçmenin yanı sıra her üniversite alacağı öğrenciler için ham puan belirler. Eğer bu ham puan şartına uyuyorsan düşündüğün üniversitenin yetenek sınav tarihlerini öğrenip girmen gerekiyor .

0|0
    0|0
    • hmmm o puanları nerden bulcam çok baktm ama yok öyle bsy bide bu olmazsa tercih yapabilrmym tekrar ama bnn tarihleri ağstos hep geç kalms olmcakmym ya çok soruyorm ama bunu hiç anlamadmm

• Hangi üniversiteyi istiyosan o üniversitenin internet adresinden geçmiş yılların taban puanlarına bakabilirsin .Zaten bu sınavlar ağustosta oluyor o yüzden başka alandan tercih yapacaksan gelecek yıl tekrar hazırlanman gerekiyor diye biliyorum .

Yükleniyor...