Sizce din var mı.. ?

Merhaba arkadaşlar. Sizce sadece dünya ve sayısız galaksiden ibaret yerdemiyiz. Yoksa bir kapsül içinde sınava tabi tutulan varlıklarmıyız. ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• sizce din varmı...

din olmasa bukadar insanlar neye iman ediyor

sonsuz evrende bir nokta kadar dünya

nokta kadar dünya üzerinde bakteri kadar

canlılar ve içlerinden bazılarının iiçinde

sonsuz alemden sonsuz inanç

eksiği olanlarda iman edeni aşağılar

herkesin inancı kendine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet var .

1|0
    0|0
  • din ? kavram olarak bilemem

ama insanin iyiligini isteyen bir tanrı ve onu tanıtıp insanları doğruya yöneltmeye çalışan birbirinin tamamlayıcısı örnek alinasi 25 tane elçi var

0|0
    0|0
  • Allah'a inancın varsa bu soruyu sorman hata ama inanmıyosan ne desek boş zaten.

0|2
    1|1
    • Benim artık kalmadı. Sadece sizin düşüncelerinizi almak istedim.

• Allaha inanipda Dinsizlikde oluyor, Cevapin sacma.

• Allaha inanıyosan onun dinlerini de bilirsin.inanman gereken bellidir zaten.ama seçmesi sende.

• olsada olur olmasada . yani benim için bir dinin veya tanrının varlığının ya da yokluğunun bir önemi yok

0|1
    1|0
  • gunese bakin aya ve suya,yerin ayaklarinizin altina serilisine,yildizlara bakin,kendi benliginize derken Allah bos bir bakistan bahsetmiyor. İnsan kendi vucudunu bile ogrendikce hayrete dusuyor. bunca madde uyum icinde yasami devam ettirmeye calisiyor hepsi tesadufen mi yapiyor bunu ? bu bir mucizedir. cunku bu tesadufler imkansiza cok yakindir. bu kadar kucuk olamaz denebilecek tesaduflere baglanmaktansa yüce Allahın varlıgına inanmak inanin coook daha mantikli..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki, nihayet derecede muntazam şu memleket hâ kimsiz olur?

Bediüzzaman...

2|2
    0|0
  • Var. Sadece bugün örnek olarak Islam sayesinde kac kisi öldü. Var ve yalan. Var ve savastan ve cahillikden aric insanlara birsey getirmiyor.

0|0
    1|0
  • Evet, din var.

1|0
    0|1
  • bu konuda kimse kesin bişey söyleyemez söylerse o aptaldır

1|0
    0|0
Yükleniyor...