O Ses Türkiye yarışmasını kim kazanır?

Sizce en güçlü ekip hangisi? Ve yarışmayı kim kazanır?

0|0
17|25

En İyi Erkek Görüşü

• En güçlü ses Mustafa Sandal'ın takımında bi ikili var onlar bence ama opera tarzı söyledikleri için iş halkoylamasına dönerse şansları çok olmayabilir.Murat Boz'un takımında esmer kara kuru bi kız var.adını unuttum da hani erkek gibi söylüyo.kıraç'ın olur ya şarkısını söylemişti.o kazanabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Çoğunluk Bihter demiş sanırım Hadise'nin takımından ,kazanan Hadise olursa şans derim Hadise'yi severim ama profesyonel bir şarkıcı oldugunu söyleyemem Hülya Avşar'da pek profesyonel sayılmaz kendi alanında iyi ( arabesk vs. ) ama yarışmada bu tarzlar pek sevilmedigi için başarısız Murat Boz ve Mustafa Sandal'da profesyonel sayılmazlar aslında bu yarışmada Sezen Aksu gibi sesten anlayan sanatçılar olmalıydı ama bu sanatçılar arasında Hülya Avşar yada Murat Boz iyi gibi.

0|1
    0|0
  • denk geldiğim kadarıyla yarışmacıların hepsi koltukta oturan jüriden kat kat iyi :D

3|2
    0|0
  • bihter güzel söylüyor gerçekten. ama derya avcı nın çok karakteristik ve çok güzel bir sesi var.. bence o kazanır..

0|1
    0|0
  • Gizem

0|1
    0|0
  • Yarışmacıların ismini pek bilmiyorum ya. Ama Bihter diye bir kız var o iyi :D

0|1
    0|0
  • Murat Boz olduğu için izliyorum.

0|1
    0|0
  • Derya Avcı ya da Bihter

0|1
    0|0
  • hiç izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Cansu Ceren Gönen :D Üzerine konuşulması gereksiz bence. Kimse de kalkıp Cansu dememiş yaa. İlginç. Şaşırdım.

0|1
    0|0
  • o ses kazanır...:):)

0|2
    0|0
  • Ayça Aral, Gökhan Koç

0|1
    0|0
  • hiç izlemedim

0|2
    0|0
  • Hadise; Bihter ya da Gökçe.

0|1
    0|0
  • Bihterr :)

0|1
    0|0
  • murat bozun ekıbındekı melis.o kızın sesı bana cok olaganustu gelıyor

0|1
    0|0
  • bihterr mükemmell :)

0|0
    0|0
  • acunnnnnnnnn

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• daha hiç izlemedim

0|1
    0|0
  • Psikopat babalı çılgın liseli tombiş :=) (adı ne ise)

3|1
    0|0
  • Murat boz'un takımından Bence Gülnur çelik - Musatafa sandalın takımından Mehmet yenigün ve koray polat kesinlikle başkabir ses bunlar hayellerin ötesi gerçeğin SESİ

0|1
    0|0
  • ben kazanırım.

0|1
    0|0
  • gökçe özgül hadise , melis kar murat boz ve mehmet ve serkan mı birileri var onlarda mustafa sandalla yarışmayı kazanabilecek kapasitedeler dördününde sesi şahane jüridekileri bozup atacak ve onların yerine geöçeceklerdir zamanla :))

0|1
    0|0
  • Mustafa Sandal'ın takımındaki ikili Mehmet Yenigün ve Koray Polat tek kelime ile harikalar...

0|1
    0|0
  • Bihter :)

0|1
    0|0
  • hülya avşar

beyaz gemi şarkısını söyliyen sokak şarkıcıları

0|1
    0|0
  • bızım bır halt kazanamayacagımız kesın

2|1
    0|0
  • öyle bi yarışmaya niçin gereksinim duyulmuş şaşıyorum. bilim teknik alanında yarışma yapılsın. ne cevherler var...

0|1
    0|0
  • Son kalan 12-13 kişi den birer şarkılık albüm yaparlar... Acun parayı götürür, millette mutlu olur. İyi sesler olamasa acunun yaptığı programla işim olmaz da arada bakıyorum...

0|1
    0|0
  • Mustafa sandalın takımı sağlam :)

0|1
    0|0
  • Bihter

0|1
    0|0
  • Hadise ; Bihter iyidir

0|1
    0|0
  • Bihter Erkmen . o yarışma için fazlaca kaliteli bir ses'e sahip

0|1
    0|0
  • girersem ben kazanırım

0|1
    0|0
  • murat boz; derya kat ;)

0|1
    0|0
  • kesinlikle acun paranın anasını belledi adam :D

0|1
    0|0
  • o ne

0|1
    0|0
  • hiç izlemedimki

0|1
    0|0
  • sesi iyi olanları elediler..yarışmanın formatı çok saçma..

0|1
    0|0
    • Katılıyorum, hatta ilk tutun son yarışmacılarına takımları doldu diye dönemediler, ne sesler gitti öyle daha seçilemeden..

• Yabancı formatlı bi yarışma o yabancıların ellerinden çıkma yani

• olsun. öyle bile olsa formatını değiştirebilirlerdi..

çünkü bazı yarışmacıları 3 kişi birden çıkarıyorlar, birini seçip 2sini eliyorlar.. haksızlık.

zaten hep iyi olanları elediler..

• Mügenin kazanmasını isterim.Benim alt sınıflarımdan birisiydi. Kütüphaneci sanatçı olur inşallah:)

0|1
    0|0
  • dostluk kazansın

0|1
    0|0
  • ben kazanırım :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...