Üniversiteli arkadaşlar bakabilir mi?

Sizce 4.00 üzerinden 3.10 ortalama nasıl? 100 üzerinden 85'e geliyor sorduğum sitemde.

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• 3,40 la mezun olmuş biri olarak söylüyorum, çap veya tezli yüksek lisans yapmayacaksan hiçbir işine yaramaz ortalama.

sosyal hayatından geri kalma ortalama yüksek olsun diye. dil eğitimi al, fotoğrafçılık eğitimi al, vs.

kendini geliştirmeye bak başka alanlarda, üniversite dersleri hiç önemli değil. bir şey öğrettikleri de yok zaten.

sana başarılar, kendini başka alanlarda geliştir daha iyi olur

1|0
    0|0
    • Bölümüm zaten medya ve sanatla ilgili bir bölümde okuyorum fotoğrafçılık başlıca işlerimden biri. ayrıca 3 tane dilim var, hala da devam ediyorum almaya. Sağol, evet ben de zaten master için sormuştum.

• O yüzden sormuştum, digital ve proje temelli bir bölüm. Projeli ya da tezli-tezsiz olabilir farketmez sevdiğim için yapmak istiyorum, akademisyenlikten emin değilim şimdilik. Evet yurtdışı için 3 veya 3.50 üzeri şartı olabiliyor bazı üniversitelerde. Bakalım deneyip göreceğim :)

• hadi hayırlısı.. sana başarılar dilerim. şimdiden araştır ve gideceğin okuldaki hocalarla irtibata geç, senin için işler daha da kolaylaşır. hatta yaz okullarına falan git.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bence güzel :)

1|0
    0|0
  • Çok iyi bir başarı

1|0
    0|0
  • cko inek bir örenciymişssin pehh:)

0|0
    0|0
  • 85 olurmu 3.00 = 85 yaklaşık 87 -88

bu notu nasıl yaptın :) 2,47

0|0
    0|0
    • Bizim okulun sisteminde öyle 84-86 arasına geliyor

• Sizin adınıza sevindim

Keşke benimde 2.42 olsaydı 2.47 neymiş

• kendini mi tatmin ediyorsun burda merak ettim simdi. pehh senin gibisi düsman basına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gayet iyi cevabın çok uzun ya da çok kısa

1|0
    0|0
  • benim de 3.11 idi azcık gelecegi düşünüp ani kararlar almasam ki bu burda akademik kariyer yapmak oluyor oturur calışır eski ortalamam olan 3.56 nın altına düşmezdim (şimdi ales 90 gelsin diye 86 dan ugrasıp duruyorum)

0|0
    0|0
    • Aynen düşmemek lazım ama benim okulumda kolay not vermiyolar yoksa en az 3.50lik performans sergiliyorum.

• Teşekkür ederim, yüksek lisans düşünüyorum ama akademisyenlik için değil okumayı sevdiğim için yapıcam.

• o zaman hayli hayli yeter :)

• Çok iyi sayılmaz. Açıkçası 3.3 ten aşağısı pek başarılı gelmiyor bana. Gerçi okuldan sonra ne yapmak istediğine bağlı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...