Aranızda Grungie var mı?

90'lar... Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Alice in chains... İçimizdeki kederli çocuğu ortaya çıkaran, haykırandı Grunge... Punk'ın asiliği, metalin isyankarlığı ve daha da önemlisi.. Bir efsane.. Kurt Cobain. Bu devirde belki zor grungie bulmak ama benim için Grunge ölmedi hala yaşıyor. Ya sizin için?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• son dönemdi o yıllar. sanat diye bir şey kalmadı. herkes alternatif rock denen o boku dinlemeye başladı artık. bon jovi, kiss, black sabbath, iron maiden vb.. asla böyle efsaneler gelmyecek. f*ck the milenyum çağı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle sıfatları sevmem ama eddie benim bebeğim 💜 lise 1de çok dinliyodum kurt cobain vs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 90lar/00 let rock punk metal pop-punk dinlerim

0|0
    0|0
  • Grunge muzigi sadeve kurt ile. seviyorm normalde rock muzik taraftariym pink floyd rolling stones led zeppelin the doors gibileri benim hayatmda buyuk yeri olan gruplar modern muzigi sevmiyorum

0|0
    0|0
  • evet seviyorum😍

0|0
    0|0
  • Biz pac'cıyız. Ayrıca hayırdır bu yaşta 90'lar vs? :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Keşke 90 larin ya da 80,70 lerin çocuğu olsaydım.. Nerden geldim bu yeni jenerasyona? :/

• 1ay

Gangsta rap i de çok severim. Az kafa yormamistim o çeteler, NWA, Tupac falan. d

• 1ay

Evet öyle. Ben pac'ın ölümüne denk gelmiştim , ondan sonra dinlemeye başlamıştım.

• O kim be😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...