Ben filmler hakkında konuşmayı çok severim izlemeyi de tabi :) Siz de sever misiniz?

ben gerçekten tam bir filmkoliğim sevdiğim film türleri arasında izlemediğim film yok artık beğenmediğim türlerdeki filmleride bilirim ama fragman falan takip ederm.Yabancı dizileride bitirdim.Çoğu kız gibi romantık değil de böyle aksiyon macera falan :D peki sizin en sevdiğiniz film,en beğendiğiniz oyuncu ilk izlediğiniz filmler. ilk hang. sinema filmine gittiniz...

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikiiii bayilirim bendeee :) Komedi filmleri ozellikle Dictator ! :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• her akşam en az bir film izlerim tam film koliğimdir.

en sevdiğim film sıralaması şöyle;

yapay zeka

warrior

joe black

my name is khan

umudunu kaybetme

kaos

kör nokta

en sevdiğim oyuncular;

denzel washington

antony hopkins

brad pitt

will smitt

samual l. jackson

0|0
    0|0
    • Çok açıklayıcı ve okuması kolay bir cevaplama sitili :D filmleri izledim hepsini ama en sevdiklerim diyemem will smitt i bende çok severim özellikle umudunu kaybetme :))

• normal bir tamam desen hiç birşey yazmazdım bunun üstüne ama şu peki kelimesine o kadar gıcık oluyorum ki anlatamam şuan yine atarlandım ve sinirlendim bence çok gıcık bı kelime kullanma o kelimeyi

• tamam bana uyar not : yenı gelmıış taze ( :

0|0
    0|0
  • mesela aktörerden Tom hardy. adamın dibi ya. harbi sağlam adam. işini harika yapıyor. en son gittiğim film hızlı ve öfkeli 6.adamlar yapmış.abartı bol ama ne bekliyon Holywood.onlar da yapmasa film izleyemeyiz.Klasika arabalar varsa bende varım arkadaş.

0|0
    0|0
    • o seriyi bende çok seviyoruum :))) ama yaşadığım yer küçük ve sinema yok o yuzden int. izliyorum ve genelde tek başıma çünkü kız arkadaşlarım benm sevdiğim filmleri sevmiyolar sinema olsa daha güzel insanlar falan :))

• Önemli değil :D çok güldüm ama :D ahaha

• ne kadar çok soru sormuşsun :D ben daha çok dizi konuşmayı severim sonu hakkında tahminlerde bulunmalı falan.öyle.

0|0
    0|0
    • olsun o da film sayılır onlarıda çok severim :)) ama genelde yabancı dizi izlerim hatta hep türk dizilerini pek takip etmem

• Bende de var bu.izlediğim diziyi bir parçammış gibi savunurum :) dexter in güzel olmadığını söyleyen bir kaç kişiyle bütün bağlarımı kopardım."ben begendiysem siz de begeneceksiniz arkadas" :D

• hee bağımı kesmiyorum ama mesela zombileri bizim kızlara hergün 7 24 anlatırım :D

• Aamir khan filmlerini tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • 2005 2011 full vizyon sonradan biraktim

0|0
    0|0
  • Hiç merak ettim hangi şehirdesiniz acaba?

0|0
    0|0
  • Ilk gittiğim sinema filmi tarzan di

0|0
    0|0
  • korku gerilim aksiyon

0|0
    0|0
  • benim sen sevdiğim fil Şener şer ve Kenan imirzalioğlu nun oynadığı KABADAYI filmidir.

0|0
    0|0
  • ilk sinemada izlediğim filmi hatırlıyorum karayip korsanları

0|0
    0|0
  • üc bes ayda bi' izlerim

0|0
    0|0
  • bana hiç unutamadığın ilk 3 filmini söyler misin?

0|0
    0|0
    • aslında ben izlediğim hiç bir filmi unutmam ama mesela kız kardeşimin hikayesi pek duygusal biri değilim ama ağladığım nadir filmlerden,kır zincirini diye bir dövüş filmi var biliyosundur onuda çok severim ve tabi favorim Will smith onun bütün filmleri ama Umudunu kaybetme en güzelleri :))

• ilk gittiğim film mumya o.0 en sevdiğim film mumya o.0 en beğendiğim oyuncu raşel wayz o.0

0|0
    0|0
    • mumya en sevdiğin film için biraz az değil mi bence daha iy filmler var :))

• amorres perros'u izle olay köpek ya da aşk değil anlarsın ;)

• o filmi biliyorum baya ödül aldı falan ama tam olarak film canlanmadı gözümde valla ne yalan söyliyim ama dram aşk falan sıkılıyorum uykum geliyo

• hiç sevmediğim bir muhabbet :D

0|0
    0|0
  • ben pregnant izlemeyi seviyorum sayılırmı?:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1980 öncesi filmleri seviyorum genelde .

holywoodun yeşilçamı

0|0
    0|0
    • Bi arkadaşım var o da senin gibi aynı bende severim izlenmesi gereken filmler var gerçekten ama favorilerim görüntüsü ve sesi daha iyi dövüş ve aksiyonlu filmler :))

• p*rno

0|0
    0|0
Yükleniyor...