Dumbledore'un eşcinsel olduğunu biliyor muydunuz?

Kendisi zamanında Voldemort'tan önce en büyük kara büyücü olarak anılan Grindelwald'a kör kütük aşıktı.

Ancak aşkını kalbine gömerek onunla bir düello yaptı ve azkaban'a kapattı.

Yeni çıkacak Fantastik Canavarlar filminde Dumbledore'un hayatının aşkı olan Grindelwald'u Johnny Depp canlandıracak.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Rowling açıklamıştı ama popülist bir tutum sergilediğini düşünüyorum. Yine de olabilir tabii. Dumbledore'un Grindelwald'la düellosunda kız kardeşinin öldüğünü unutmamak gerek ayrıca.

1|0
    0|0
    • 1ay

Çağa ayak uydurmak diyelim. Sonuçta insanlığın başlangıcından beri aramızda olan eşcinseller her zaman yok sayıldı, dönemin önemli eserlerinde kendilerine yer verilmesi insanlık için önemli bir gelişme.

• 1ay

İlkten yazarken de gay olmasını tasarladıysa bence bir sorun yok, aksi takdirde popülist geliyor zaten. O yüzden olabilir dedim :)

En İyi Kız Görüşü

• İyk her filme kitaba escinselligi karistitmasalar olmayacak. karakterlerden soguyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet biliyordum ama Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar'da Johnny Depp oynamıyor. Hatta filmde Grindelwald karakteri de olmayacak. Haberin doğruluğundan emin misin?

0|0
    0|0
  • oha 😅 bilmiyordum

0|0
    0|0
  • Hadi canım sende

0|0
    0|0
    • 1ay

Rowling'in sözü kanundur bizde jdlfj kendisi bizzat yaptı bu açıklamayı

• 1ay

Filim icabı mi gerçek? mi raeling kim

• 1ay

Rowling Harry Potter serisinin yazarı?

• film kahramanlarının cinsel tercihleriyle ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • OOOOOO

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...