Kıvanç tatlıtuğ bakın ne yaptı ?

Kıvanç bölüm başına 50 bin tl alırken yeni sezon için bölüm başına 75 bin tl istemiş.. Çok derinden kıskanarak adaletini dünya diyorum siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bişey düşünmüyorum adam çalıştı hırs etti oralara geldi peki necati şaşmaz ?

Abisi senarist diye şuanda haftada 125-150 bin lira arası para kazanıyor peki hak ediyor mu

Dün gördük 2 kelimeyi yan yana koyup 1 cümle kuramadı .

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• kime göre çokki bence çok çok az para 3 büyüklerin haftalık 50-60 bin alan emresi sabri sarıoğlusu var onu geçtim en dandik şirketin cirosu aylık 200-300 bini buluyor

0|1
    0|0
  • bazı insanlar şanslı doguyor işte 5 dk da milyon dolarlar kazananlar var benim aldıgı paraya lafım yok Allah daha cok versin

0|1
    0|0
  • Ben kıvança ya da bu parayı ona verenlere kızmıyorum. Ama devlete ve maliye bakanına ateş püskürüyorum çünkü böyle bir gelirden alınan verginin sistemi ile gariban vatandaşımızın 3 kuruş maaşındaki vergi sisteminin aynı olmasının ne adaletli vergi sistemiyle nede adeletli gelir dağalımı ile alakası var.

0|1
    0|0
  • Senaryo adamın mimikleri üzerine kurulu o kadar para ona ''çok normal'' bana ise ''çüşş oha'' dır

0|1
    0|0
  • işçinin 75 ayda mesailerle alacağı para.. adaletine kusayım dünya.

0|2
    0|0
  • Kolay gelmedi ama oraya adam gene,helal olsun ne diyelim.

0|1
    0|0
  • Biz de 2.5 tl için 1 ay boyunca çırpın dur

neyse bunada şükür

0|1
    0|0
  • bi kere izlemedim oynadığı dizileri beğenmiyorum çünkü

0|0
    0|0
  • eger allah inancın varsa oteki dünyada onların halini gorunce o kadar sükredecenki o insanlardan olmadıgına emin ol istersende yeminde edebilirim

0|1
    0|0
  • ee nolmuş az bile istemiş.polat alemdar 80 bin bin lira alıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...