Tiyatroyla ilgilenenler??

sahnede rahat olamıyorum ne yapmalıyım?

Yapamıyorum ve çok moralim bozuk.

Güncellemeler:
Herkese çok teşekkürler gerçekten, önerilerinizi dikkate alıcam. :)

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle yaptığın rolle tamamen bütünleşmen gerekiyor , rolden başka şeyleri düşünme, izleyiciler yokmuş gibi rahat tavırlar takınmaya çalış , biliyorum bu çabuk olan bi' şey değil ama bu alanda ilerlemek ya da kısa vadede de olsa başarılı olmak istiyorsan heycanı bırakıp role konsantre olman gerek , ünlü tiyatrocuların başarı öykülerini okuyup tecrübelerini öğrenmen senin için yol gösterici olacaktır .Ayrıca çok sayıda tiyatro / film izleyerek oyuncuların hareketlerini gözlemlemen senin için yararlı olacaktır :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• izleyiciyiz. ve bayılıyoruz.. sahnede rahat olamamanın nedeni nedir sana göre ?

0|0
    0|0
    • kendimi sıkıyorum o an yapamayınca acayip demoralize oluyorum, hiç olmayacak gibi geliyor

• sahnede rahat olmak için günlük hayattada rahat olmalısın ve provadaymış gibi oyna ve doğal ol öğretmenine aldırma gerçi ben dansla ilgileniyorum ama neyse :D ama ben hep bunları yaparım

ve rahatlarımda saten

0|0
    0|0
  • bu soruyu neden gizliden sordun anlamadım ama sahnede nasıl rahat olacağını bilen bir kişiden ders al meselaaa link

0|0
    0|0
  • çok fazla çalış çok iyi ezberle o zaman sıkıntı yaşamazsın.

0|0
    0|0
  • sahnede rahat olamama nedenin utangaçlık ve kendıne güvensizlik...

daha çok çalış ıyı ezberle ıyı motıve ol oyunda rahatca oyna..

utanmaya gelincede rahatla bolbol nefes al. çok abartmadan 1 kadeh şarap da iyi gelcektir...

0|0
    0|0
  • bu durum bence insanın kendine olan güveninin eksik olmasından kaynaklanıyor... şunu düşün beni izleyenler kim yahu? benden ne farkları var? ezer geçerim hacı ben bunları :)))

emin ol faydasını görürsün, bende işe yaradı en azından

0|0
    0|0
  • Ben tiyatro kursuna gittim ve ilk başlarda ben de çok gergindim ama hoca iyi olunca bir ay sonra açıldım. Sahnede saçmalamak sorun olmasın, doğaçlama yap. Diğerlerinin de insan olduğunu unutma yani herkesin başına gelebilir...

0|0
    0|0
  • bol bol doğaçlama çalış, evde kendi kendine senaryo yaz oyna

0|0
    0|0
  • bi kaç yudum likör falan iç

0|0
    0|0
  • seyirciyi düşünme oynamadan oyna

0|0
    0|0
  • eğitim videolarına bak youtube dan arkadaşım burada sallayan çok olur hepsi film yıldızı çünkü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Canım kendini aynanin karsisinda konusuyormus gibi hisset. Benim tiyatro ogretmenim hep boyle soylerdi.kendine guven :)

0|0
    0|0
  • Görev gibi yapma.Çık ve sende eğlen böyle olduğu zaman daha rahat hissedeceksin kendini ama.Sahneye bin defada çıksan karşında o kadar seyirci varken heyecanlanmamak elde değil.Güzel bir duygu.

0|0
    0|0
  • Evde Aynanın Karşısına Geç ve Alıştırmalar Yap. Kendini Nerde Görmek İstyorsan Öyle Hisset ve Düşün. Heyecan duygusunun esiri olma. Etkilemek İstiyorsan Korkma.Motive ol. Beğendiğin İdolün kim varsa Onu Gözlemle.

0|0
    0|0
  • sadece izleyiciyiz

0|0
    0|0
  • hiç ilgim olmadı ama yeteneğim hep vardı:)) sahneye de çok defa ses anlamında çıktım.oradaki tüm insanları unuttuğum an rahat oluyordum ben.kendinle baş başa kalıyorsun yapmak istediğinle.ortaya iyi bir iş çıkarmak için bu gerekli.

0|0
    0|0
  • rahat ol ölüm kalım yok sonunda

0|0
    0|0
Yükleniyor...