Hangi yabancı dizileri tavsiye edersiniz?

Walking dead, game of thrones, breaking bad, fringe, hannibal gibi diziler dışında başka hangilerini tavsiye edersiniz?

supernaturala başlamayı düşünüyorum bide orphan black izlemeye değer mi merak ediyorum, konusu ilgimi çekti. sizlerin önerileri neler? farklı önerileri olanları merak ediyorum..

Güncellemeler:
aa evet dexterda ilgimi çekmişti, konusu yani. iyimi gerçekten değermi.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bende geçen hafta prison break başladım. gerçekten çok sarıyor. her bölüm sürprizle gizemle bitiyor ve diğer bölümü izlemek için sabırsızlanıyorsun. şuan 3. sezondayım.

Ondan sonra, Arrow da 1-2 hafta önce 3 günde bitirdim akıyordu o da. şuan sezon finali. Hele bölümü ilk açtığında şöyle başlıyor ya "my name's oliver queen ... " bitiyorum orda:)

+ yukarda bir kaç dizi yazmışsın izlediklerinden ama Spartacus aralarında yok. İzlememiş olamazsın değil mi? :) İzlemediysen hemen başla derim ;)

1|0
    0|0
    • edit: supernatural herkes izle izle dedi. bir başladım 3. veya 4. sezonda bıraktım. Bi yerden sonra sıkıldım her bölümde şeytani şeyler falan. belki diğer sezonlarda daha dikkatçekici güzel şeyler olabilrdi ama bilmem şuan için izlemeyi düşünmüyorum

• :D bayaa yorum kirliliği oluştu burda. filmler hakkında konuşmayı çok seviyorum özellikle karşında kafadengi biri varken. Af buyur iyi günler :)

• önemli değil sanada iyi günler:)

Erkekler Ne Diyor 8

• Bak sen simdi hemen Supernaturale basla ilk sezon sikilabilirsin bak bu gercek ama 2 ve 3 sezondan sonra sirf izleyip bitirmek icin uyumayacaksin.

Bu diziyi izledikten sonra da Dexter a basla cunku bu dizi izleyecegin en orjinal en mukemmel kurgusu olan dizilerdendir.

1|0
    0|0
  • prison break dexter how ı met your mother( gülmekten yarılırsın :D) flash forward bunları izlemezsen sevgilin seni terketsin emi :D

1|0
    0|0
  • Supernatural ,Dexter

1|0
    0|0
  • da vinci demons

1|0
    0|0
  • bak sırasıyla yazıyorum kesinlikle izle hannibal orphan black felan dizi değil

1 breaking bad

2shameless

3dexter

4oz

5sherlock

6nip/tuck hiçbirinede pişman olmazsın emin ol

1|0
    0|0
    • breaking bad bitti zaten, sevdim :D dexter olabilir evet. ilgimi çekmişti teşekkürler.

• teen wolf dexter smallville how I met your mother

0|0
    0|0
  • presonnn bereakk izle

1|0
    0|0
  • rozalinda :D :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• true blood islemeni öneririm. ben son sezona kadar geldim gayet iyi bence :D ama aşırı açık sahneleri olabildiği için ailenle izlemeni önermem :D

1|0
    0|0
  • spartacus , dexter .

1|0
    0|0
  • kesinlikle ama kesinlikle MY MAD FAT DIARY bayılacağından adım gibi eminim,zaten sadece 6 bölümcük 2. sezonu 2014 te gelecek :)

0|0
    0|0
  • revenge

1|0
    0|0
Yükleniyor...