Arkadaşlar bu film için ne kadar bütçe alırım?

Sinema okumak istiyorum.(Şu an mimarlık 1. Sınıfım.) Ama okuduktan sonra gidip Mc'Donald's gibi bir yerde çalışmak istemiyorum. Güzel ve yüksek bütçeli sinema filmleri çekmek istiyorum. Mesela tüm dünya sinemalarında gösterilecek Türkiye hakkında 2 saatlik sanatsal bir belgesel film yapmak istiyorum. Ama bakanlık bunun için bütçe verir mi? Mesela 5 trilyon bütçe verseler. Ben bunun 900.000'ni ni ücret olarak alırım. Geriye kalan 2 trilyonu kameramanlara pay ederim. 3 trilyonu da filme harcarım. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Özel kameralar getirtmicen mi daha çok gerekli bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanmam devletin 5 trilyon vereceğini devlet okullara başka yerlere düzgün ödenek göndermezken bir tanıtm için 5 trilyon fazla bana göre

0|0
    0|0
    • 1ay

Şimdi demiyorum zaten daha zaman var. Hükümet bile değişir o zamana. Ne dersin?

• Trilyonmu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 10 tane ev al. kirala ve mc , burger kingte calis.
    Oda hareket olsun diye ssk li ol diye.

0|0
    0|0
  • Fazla hayal iyi değildir. Devlete yakın o kadar sinema yapımcısı varken sana bu parayı yedirmezler. Ayrıca 5 trilyon oldukça yüksek bir rakam. Neyse benide video montaja alırsın :D

1|0
    0|0
    • 1ay

Anlıyorum kimleri kast ettiğini. Ama bu dediğim şimdi olacak bir şey değil. O zamana dek hükümet defalarca değişir. Ben öyle bir yerde öğrenim görmeliyim ki senaryo'yu görünce ve diplomayı tabii. Bu çocuk boş adam değil desinler. Sence?

• O işler pek kolay olmuyor malesef

0|0
    0|0
  • 2 trilyonu kameramanlara pay etmek? ASDqwd

0|0
    0|0
  • Devlet diyo ki keşke gelse de biz ona 5 milyon versek bide aklıma takıldı 100 bine ne oldu ondan bahsetmedim ameka :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...