Fakir olarak dünyayi nasil gezebilirim?

Fakir olarak dünyayi nasil gezebilirim?Evet fikirlerinizi alalim var mi aranizda az parayla gezen? 🤔

Güncellemeler:
1ay @DeliKanlı96_ birliktemi gezsek böyle züürt ağa gibi 😄😂
1ay ben yatıyorum Kscanlar bu gezme olayını da bir düşüneceğim 🤔 hadi iyi geceler

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Basit! Önceden planla. Atıyorum seneye için al biletlerini yao rezervasyonunu hostellere. Ne kadar ucuza geliyor göreceksin. Gerisi kolay..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• İnan cok istiyorum para belki bir şekilde haleldilir yani biriktirilir vs hani bir amaç olsa birde yanımda böyle gelcek insanlar olsa yemem içmem herşeyden biriktiririm ama işte tek başına olmuyor bu yüzden cogu şeylerde hayal olarak kalıyor biraz ama bunu değiştireceğim.

1|0
    0|0
  • Dünyayı değil ama birkaç yerde bulundum.
    https://www.couchsurfing.com bunun aracılığıyla.
    Sende araştırırsan belki hoşuna gider yaparsın birşeyler.

1|0
    0|0
  • Bak sana bir yolunu söyleyeyim bunun. Önce en az bir dil öğrenmen gerekli. Dil öğrendikten sonra tur düzenleyen şirketlere git ve başvurunu yap. Sana belli başlı işler vardır onları vereceklerdir. bu sayee hem gezer hem de çalışırsın.

1|0
    0|0
    • 1ay

dil bende çok aslında

• 1ay

O zaman çok sıkıntı yaşamazsın. Eğer yüksek mevkilerde gözün yoksa ve ne iş olsa yaparım yeterki gezeyim diyorsan en yakın tur operatörünün kapısını çalmalısın

• parasız da gezebilirisin internette bunu yapan kişilerin yayınları var zaten sen de onlara bakarak yapabilirsin

1|0
    0|0
  • otostop

1|0
    0|0
  • otostopla

1|0
    0|0
  • Benim böyle bir arkadaşım var. Gittiği yerlerde belli bir süre kalıyor ve kaldığı yerde çalışıyor. Yetecek miktarda para biriktirdikten sonra gezmeye devam ediyor.

1|0
    0|0
  • kaykayla

0|0
    1|0
  • otostopla tüm egeyi gezdik ve para verip gezsen bu kadar eglenmezsin

1|0
    0|0
  • BİSİKLET Oldukca CRAZY :)

1|0
    0|0
  • İnterrail ile

1|0
    0|0
  • Zengin koca bularak

0|1
    1|1
  • tavana dünya haritası yapıştır her ülkenin oraya özgü yerlerini yerel seylerinin falan fotograflarını yapıştır her gece uyumadan önce birine odakln uyu

0|0
    0|0
  • bedavaya otobüse binemezsin :D azda olsa birikim şart

1|0
    0|0
  • Ven degilim malesef

0|0
    1|0
  • Kanka simditekrar google earth diye bir program var onunla istediğin yeri görüyorsun paranda gitmiyor temiz iş fakriz ama aptal değiliz😎😏

0|0
    0|0
  • Gezemezsin

0|0
    0|0
  • bana 5 bin TL getir seni Amerika uçağına bindireyim havalimanında uçak arama gorevlisiyim

0|0
    1|1
  • Harita etrafında tur at

0|0
    0|0
  • Sakın otostop çekme.

0|0
    0|0
  • gittiğin yerlerin en şık restoran, kulüp, otellerinde takıl, güzel giyin. Sana yazılan zenginler olacaktır. ayarladığın sana ısmarlasın, seni paraya boğsun, güzel adamları zevk için de kullanırsın.

0|0
    1|0
    • 1ay

ucuz satılık ve sapık değilim.

• 1ay

o zaman rahat taşınabilir çantan, sırt çantan olsun yola çık. gemi ve karayollarını tercih et, yazın gemi güverte klasta da kalabilirsin, çok genç arkadaşla tanışılır güvertede kalan, tüm Avrupayı kapsayan aylık veya routelar için gençlik kampanyalı tren bileti alabilirsin, yolculuklarda tanışacağın kişilerle zaten bulunduğun şehirlerde beraber dolaşacaksındır, bunlar kalacak yer-hostelleri vs. bilirler. her şehirde ucuz konaklama yaparsın, gençlik hostelleri, bazı şehirlerde devlet-okul yurtları yazın gençlere bedavadır, bu tip konaklamalarda tüm dünyadan arkadaşlar da edinilir, gittiğin yerlerde restoran, cafe, publara günlük işçi lazım mı diye sor, köylerde ise tarım yapanlara sor, zaten hosteldeki arkadaşlar da bu konuda yardımcı olur, cafelerde garson, mutfak, veya temizlik günlük işleri olur, çalışa çalışa dolaşır genelde uzun yolculuklarda Avrupalı gençlik. Bu kalacağın yerlerde, hostel, vs. çok iyi arkadaşlıklar olur, onlarla beraber dolaşırsın, bu arkadaşlar zaten kendi

• 1ay

ülkelerine gelince seni evlerinde misafir de ederler veya o şehirde seni dolaştırırlar, tatil şehirlerinde eğlenceli biriysen kulüplerde animasyon, promotiona hep böyle gençleri 1-2 haftalık süreler için alırlar yatacak yer, yemek, az para verirler, ama çok eğlencelidir. Ben gençliğimde böyle dolaşmıştım, çok güzeldir de bir Türk için bizimle böyle dolaşmanız olur mu bilmiyorum, cinsel tabularınız, kafanızda devamlı sizi rahatsız eden, insanlara düşmanca olan düşünceleriniz ile bu insanlarla arkadaşlık edebilirmisin bilmiyorum. Eğer Avrupa montalitesinde biriysen böyle yola çık, tabii gittiğin şehirlerde olmadık yerlerde kalma, riskli yerlerde takılma, eşyalarını çaldırma, kısa kalacağın yerlerde çantanı trengarındaki emanete bırakabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 5

• Oldugu yerde birileriyle tanisip onlarla yolculuk eden ve rastgelw cikip gwzmeye devam edenleri duymustm 😄

1|0
    0|0
  • 😂😂 bu iyiymis

1|0
    0|0
  • otostop

1|0
    0|0
  • Paran varsa, sorun değil. Rotayı kendinde çizersin

0|0
    0|0
  • Cok tatlisin😊