21. YY'da hala Mission Impossible izlenir mi?

21. asra girdik ve hala görevimiz tehlike filmi çekilmeye devam ediliyor, izleyecek misiniz yeni Mission Impossible filmini?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• izlerim nolcek :) güzel filme benziyo

0|0
    0|0
    • ne mi olcek ben ve arkadaşlarım filmi izleyenler içerisinden seçtiğimiz bir kişiyi,

• iu sitede ilk kez (istersen profilimede bakabilirsin) senin yorumunu en iyi cevap olarak seçtim.

• la komedi ya

Kızlar Ne Diyor 4

• İzlenmez mi ? Tabi kii izlenir ..

0|0
    0|0
  • 21. yy olmuş millet hala Kurtlar Vadisi gibi dizileri izlerken Mission Impossible çok masum bir seçenek olurdu :)

0|1
    0|0
    • ne varmış kurtlar vadisinde türkiyede bukadar kötü dizi çıkarma geleneği devam ettiği süre var olacaktır vadi.

• Aksiyon sahneleri için izlenebilir.

0|0
    0|0
  • izlenebilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• 2010 da avrupanın göbeğinde,güngörende recep'in yayını kopuyorsa, mission impossible de seyredilir tahminimce. La dvd cide film kalmadı abicim, 3. sınıf Michael dudikoff filmlerini çakacak yakında utanmadan:D

0|0
    0|0
  • Ne var canım izlememekte. IMAX gelmiş de izlenmez mi?

21. yüzyıla geldik, hâla tuvaletimizi yapıyoruz. Buna ne demeli?

0|0
    0|0
  • Ne alakası var? İzlemeye devam.

0|0
    0|0
    • yok be abicim ya geçti artık o devir biraz yenileyin kendinizi yahu

• iyi izle öyleyse, iyi seyirler 55 yaşına gelmiş ve her sahnede dublör kullanan o adamı yüceltin

• :) tom abiyi her zaman izlerim

0|0
    0|0
  • imposible is nothing izlerim tabi :P

0|0
    0|0
  • Possible.

0|0
    0|0
  • İzledim,begenmedim.21. asir olmus filmde kullanilan teknolojik aletlerin yarisi bozuktu.Pehh

0|0
    0|0
  • İzledim bile hemde ilk ciktigi gun gittim yenisi cekilse bi daha izlerim. Sonuc: izlenir tabi

0|0
    0|0
  • 21. yüzyılda hala 80 model filmleri keyifle izleyebiliyorum. Mission impossible'ın da yeri ayrıdır. Sırf müziği için izlerim yahu. link

0|0
    0|0
    • limp bizkit gibi 5. sınıf metal grubunun bile coverladığı müziği seviyosan daha ne diyeyim ki ben

• Sen ne diyorsun be hocam, senin gibi sınıfı belli olmayan adamlara bile cevap veriyorum ben. Seviye yerlerde gördüğün gibi.

• evet izlediğin filmlerden dinlediğin müziklerden seviyeyi yerlere düşürdüğün bir gerçek, yazık sana :(

• kacırmam:) bunun asır ne ılıgısı var dallas 21 sene surdu kurtlar vadısı gıbı sacma sapan dzılerı ızlıyenler varken:) bnu ızlemmek ck ayp olur

0|0
    0|0
    • onları zaten ben saymıyorum bile sözkonusu dahi etmem ama ne olacağını hepimiz biliyoruz artık miyadını doldurmuş bir aktör kötü adamları öldürecek türlü tehlikeler atlatıp yaşamaya devam edecek. hani derler ya biz bu filmi daha önce çok gördük diye o bakımdan sordum.

• oda bişeymi hala avrupa yakasını izliyorum

0|0
    0|0
  • 15.yy de mi çekilecekti.Sanki yüzyıllardır film çekiliyor.

0|1
    0|0
  • Zamanı gelince download yapmak lazım...

0|0
    0|0
  • izledim stop çok güzel aksiyon sahneleri var stop kaçırmayın stop :))

0|0
    0|0
  • niye izlenmesin ki. Nostalji diye izlenir gene izlenir :P

0|0
    0|0
  • ayıpsın izlenmezmi :)

0|0
    0|0
  • yani

0|0
    0|0
  • öyle deme

son film baya iddalı

0|0
    0|0
  • Conan the Barbarian'a yapıldığı gibi bir katliam değilse giderim bir kerelik.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır. sıkı bir film izleyicisi olarak bu seriden nefret ettiğimi söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • izlersem izlenir.

0|0
    0|0
  • Dabiki izlerim. Dabi dabi dabi dabi dabi.. :D

0|0
    0|0
  • ben izlerim:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...