Aşağıdaki resme bakınca ne görüyorsunuz? lütfen herkes bu resimdeki ifadeleri anlamlandırsın?

Aşağıdaki resme bakınca ne görüyorsunuz..? lütfen herkes bu resimdeki ifadeleri anlamlandırsın..?
resimde gördüklerinizi ve resim hakkındaki düşüncelerinizi lütfen söyleyiniz..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Fil fareden korkar ama burnunda fare var
    Boganin yavrusu olmaz erkek oldugu icicn yaninda dana var
    3. Yu anlamadim cok
    Domuz agliyir yaninada baska bir hayvan yok
    Yanlizlik temali sanırım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fil cok mutlu. tosun yavrusuyla mutlu gibi. su aygiri şaskin. domuz agliyor. gördugumu yazdim düz mantik yani. komple bir sonuc cikarirsak. hayvanlar alemide bizim gibi kimisi guluyor kimisi agliyor.

0|2
    0|0
    • 1ay

eh oda vüzel bir görüş.. tam olmasada dediğine yakın.. hayvanlarında hisleri olduğunun göstergesi gibi resim.. dediğin gibi..

Kızlar Ne Diyor 3

• Fil fareyle mutlu inek boğayla mutlu digerleride ama domuzcuk üzgün mutsuz çünkü uzağında diğerleri yan yana mutlu

0|0
    0|0
    • 1ay

afferin sana ben çözememiştim doğruyu söyledin çok zeki olmalısın, iyiydi.. :)

• 1ay

aynen :) resim rahmetli babamın 70lerden kalma aşk ve insan üzerine bir dergiden sadece bir kapak.. hala saklıyorum.. :)

• 1ay

Ooo çok guzeeel😊😊

• hayvanlarında duyguları olduğunu 😂

1|0
    0|0
  • Kan görüyorum vahşet görüyorum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Diğer hayvanlar kolayca farklı türde hayvanlarla etkileşime girip mutlu olabiliyorken; domuz ise kendi türünden rahatsız oluyormuş gibi gözüküyor. Ayrıca kıyaslama var burada Su aygırı büyük ve hantal fakat küçük ve atik bir kuşla arkadaşlık kurmuş. Fil büyük ve hortumunda tuttuğu Fare ya da salyangoz ile iyi bir uyum içinde. Öküzde çoğu inanışta gücün temsilcisidir fakat sizde bilirsiniz aksine koyun yumuşak ve narin. Her ne kadar arada farklılıklar olsada bu sizin etkileşime geçmenize engel olmamalı. Domuza gelecek olursa kendini soyutlamış ve kendi cinsinden uzakta. İki anlam çıkardım. Burada bencil insanların duyguları domuzda hayat bulmuştur. Bu yüzden hep yalnız ve üzgündürler.
    İkincisi: Domuzda kendisine en doğru olan zıt eşini arıyor olabilir bunu için arayışa girişini toplumundan uzaklaştığı için anlayabiliriz. Yani kendisini bulmasını bekleyen temiz bir eş arıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...