Sesinin hakkını ver(e)meyen şarkıcılar kimler sizce?

ne zaman burcu güneşi görsem bir yerlerde.hep sesinin hakkını veremediğini düşünüyorum.ilk çıktığı zamanlar bekledim hep ama artık anladım ki şu saatten sonra iyi bir şey yapacak değil...sizin böyle düşündüğünüz şarkıcılar var mı?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• rafet el roman. kesinlikle müezzinlikte kalmalıydı hatta müezzin olursa (mesela eyüp camisinde) her cuma sabah namazına giderim. olmadı piyer loti'den haliç'e bakarım. cami konusunda çok da iddialı değilim zaten.

madem bunu yapmadı, kendini klonlamamalıydı. yusuf güney mi ne, abi zaten bir tanesi yetiyordu gerçekten promosyonuna gerek yoktu.

tabi bir de sultana var. piyasaya kuşu kalkmazla giriş yapmasa, iyi iş yapacağına inanıyordum. link

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ajdar, bozdu sonradan kendini :)

1|1
    0|0
  • Her gün bir yenisi çıkıyor , yetişebilmek mümkün değil .

0|0
    0|0
  • Cem Adrian ilk ciktigi zamanlar yok ses telleri normal insanin 5 kati uzunlukta her sesi cikariyor filan demislerdi,o kadar ovguye hayal kirikligi

0|0
    0|0
    • bence cem bir numara.ve mükemmel şarkıları var.senin fikrin...ama bence yanılıyorsun

• sanırım ben o reklamlardan önce tanıdım,dinledim ve sevdim.o yüzden seçimimi ya da bakışımı etkilemedi o reklamlar

• Ben harcanıyorum resmen

0|0
    0|0
  • arto,ajdar,cankan bunlar bir sürü vvar aklıma bunlar geldi:)))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hadise derim. O zenci gırtlağıyla söylediği Jazz şarkılarını duyan varsa anlar. Aşk kaç beden giyer gibi dandik şarkılarla kendini harcıyor bence.

0|0
    0|0
  • Federico Aubele

Biraz daha nağmeli olaydı, iyiydi bu ses..

link

0|0
    0|0
  • Çok var hangisini saysam bilemedim.İsmail y.k

0|0
    0|0
  • max cavalera harcadı kendini bana göre..

0|0
    0|0
  • Haktan , Erkan Gümüşsuyu, Hadise, Ata demirer...

0|0
    0|0
  • ajdar anık :d

0|0
    0|0
  • hadise, para kaygısından tırt işler yapıyor. ölderesim var şu popilizmi.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • nilüfer örer dinleyin bi bayılırsınız bence

0|0
    0|0
  • kesinlikle hadise.

0|0
    0|0
  • bülent ersoy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• var tabiikide...demet akalin bir canli sesi 0...sonra gülben ergen hic beyenmiyorum sesini...önüne gelen sarkiciyim diye cikiyor iste ama canli söylemeye gelice ses yok bizim milletimizde iste bunlarin götlerini kaldiriyor..

0|0
    0|0
  • Beyonce Knowles ve SILA!

0|0
    0|0
  • Hadise. Sesi gerçekten güzel mahvediyor kendini bence.

0|0
    0|1
Yükleniyor...