Orta yaş üstü erkeklerin hepsi Funda Arar mı seviyor ne?

gözlemlerime göre orta yaş üstü erkekler Funda Arar'ı çok beğeniyor. neden acep?

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• orta yaşa yaklaşmış bir erkeğim funda arar'ı çok aramam ama mesela emre aydın da pek sevmem hani:

hareket vakti'ni umay umay'dan dinlerim link

duymak istiyorum'u cemali'den severim link

oya-bora benim içim grup denk olup esas şarkısı tasvir-i şikayettir. ki ozamanlar abimler albüm değil kaset alırdı ki aldığım şeye ben hala kaset derim. link (bu arada bunu hatırlatan arkadaşa da selamlarımı yolluyorum)

aşığın şiiri grup vitamin'dendir link

maria magdalena sandra'dır link

kate bush running up that hill'dir. link

başa dönersek emre aydın madem cover yapacaktır kate bush'dan daha güzel söylenmişi vardır, link

evet konuyu saptırıp emre aydın'a getirdim, çünkü emre aydın deyip, umay umay ve cemali'yi görmeyenlerden pek hazzetmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Funda Arar

Candan Erçetin

Nilüfer

Muhteşem Üçlüm

0|0
    1|0
  • Ben sevmiyorum o kadını neden bilmiyorum itici geliyor bana .

0|0
    0|0
  • iğrençççççççççççççç

0|0
    0|0
  • Fundayı severiz ki :) yaşımız orta değil ama daha gençken de severdim, güzel söylüyor.. canlısı bir daha olsa da yine görsek diyorum :)

0|0
    0|0
  • Müzigini begeniyorum :)

0|0
    0|0
  • müzik tarzını değiştirdi ondan olabilir

0|0
    0|0
  • 28 yaşındayım funda arara bayılırm sesi hoş bir sanatcıdır

0|0
    0|0
  • olgun olduğu içindir

0|0
    0|0
  • Hımm.

1|0
    0|0
  • funda arar sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • orta yaş değilim ama funda arar vazgeçilmezimdir...her ne kadar türk halk müziği amatör sanatçısı olsamda funda arar dır sadece farklı dinlediğim umarımm ömür boyuu hem o güzel yüzünü görrüz hemde arabamızdan eksik etmeyiz albümlerini...

0|0
    0|0
  • bende hayranlık falan yok da funda arar ın beğenilmeyecek neyi var ki?gayet hoş bir ses ve kaliteli müzik sunuyor

0|0
    0|0
  • Bu güzel.. Çok güzel hem de:

link

0|0
    0|0
  • bende severim 30 yaş altı ne olacak..

0|0
    0|0
  • Bende beğeniyorum ancak yaşım 19 ? =D

1|0
    0|0
    • seni başlı başına bir kategori olarak ele alıyoruz

• ne güzel şeysin sen hep yaşın 19...onu dinliyorum şimdi.mazhar abim söylüyor gevrek gevrek

• Ya o şarkının girişi güzel, Mazhar şarkıya girince cacığa dönüyor ya. =D

• olabilir bende seviyorum.

0|0
    0|0
  • hadise vede hadise o kadar...ne funda arar ı yaaa...

0|0
    0|0
  • Bende çok beğeniyorum çok olgun ve düzgün biri basinda hakkında kötü birşey duymadım.

0|0
    0|0
  • funda arar kim :)

0|0
    0|0
  • Sana öyle denk gelmiştir.

0|0
    0|0
  • iyi daha zamanim varmis demek..

0|0
    0|0
  • hadı ya:)

0|0
    0|0
  • severler funda arar iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• funda ararı çoğunluk sever yaş aralığı geniş belki türkçe dinlemeyenler sevmem der türkçe dinleyip de sevmem diyene denk gelmedim

0|0
    0|0
  • link bunu severim

0|1
    0|0
  • Katilmadim buna ben :) Funda dinlenmez mi ya ister bayan ister bay ol veya hangi yastan olursan ol...kaliteli muzik yapan kisiler arasindaki isimlerden biri

0|0
    0|0
    • dinlenmez demedimki ama ben yaaa:( bende çok severim fundayı.benim ilgimi çeken müzikle çok da arası olmayan orta yaş üstü erkeklerin sevdikleri genellikle tek isim funda oluyor.o şaşırtıcı

• senin tahminin ney

• bi kere çok iyi sesi var.tereddütsüz basıyor notalara.mükemmel.artı türk sanat müziği de söylüyor.ve yüz hatlarıyla,vücuduyla çok olgun duruyor.çekici geliyor olabilir.

Yükleniyor...