En beğendiğiniz söz ve kim söylüyor

ewet arkadaşlar orda burda duydugunuz ya da söleyenide bildiğiniz en sevdğiniz söz atasözüde olr :)

Güncellemeler:
arkadaşlar süper cevaplar geliyor en iyi sececem :) biraz bekleyin :)
ha bu arada benim en sevdiğim sözde ..."Türkler öyle bir millettir ki, Hayatta bir tane bile kalsa devlet kurup intikamını alır." [Adolf Hitler] ...

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• ALLAH derki; Kimi benden çok seversen onu senden alırım... ve ekler, onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım... ve Mevsim geçer, Gölge veren ağaçların dalları kurur, Sabır taşar, Canından saydığın yar bile bir gün el olur... Aklın şaşar, Dostun düşmana dönüşür, Düşman kalkar dost olur, canından çok sevdiğin kişi sana ihanet eder. Öyle garip bir dünya... Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur.. Düşmem dersin düşersin, Şaşmam dersin şaşarsın... En garibi de budur ya, Öldüm der durur, yine de yaşarsın..(mevlana)

0|0
    0|0
  • Bu şarkının ne yazık ki sözleri yok. / İsmail Yk

1|1
    0|0
  • Faruk NAFİZ ve tüm sözleri

0|0
    0|0
  • "There are two tragedies in life. One is to lose your heart's desire. The other is to gain it."

0|0
    0|0
  • "Yaşamak dediğin garip bir oyun bütünü.., hüznün gergefine, iğnesiz ipliksiz gözbebeklerimle işlediğim mutsuz güldürü"... Aydilge galiba çünkü twitere o yazdı bu sözü

0|0
    0|0
  • BİTSİN ARTIK BU ÇİLE :D

0|0
    0|0
  • Adam olmak cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir.

necip fazıl''

0|0
    0|0
  • sokak lambası gibi olma ey yar kime yandığın belli olsun

0|0
    0|0
  • Katranı kaynatırsan olur mu şeker, tipini biktiğim soyuna çeker.

0|0
    0|0
  • dayanamam ama hazırım - sagopa kajmer

0|0
    0|0
  • bu aşkın katili sensiz teslim ol suçlusu sensin

0|0
    0|0
  • Kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı keser. Karl Marx

0|2
    0|0
    • Hitler'den yazacagnı bilseydim hic cevaplamazdım sorunu.

• tamam sorun yok o halde.

• evet yanls anlasılmak istemem ..

Erkekler Ne Diyor 14

• 1) Babana bile güvenme. Baba değilde babam olacak adamın çevirmediği dolap kalmadı, benim üzerimden prim kazanmaya bile çalıştı, o yüzden sonuna kadar katılıyorum bu lafa.

2) Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır, aslında bu msn için filan bazı yerlerde yazılıdır ama ben bu yazıyı okuduğumda çok farklı bir yerdeydim ve değerini biliyorum.

0|0
    0|0
  • Aslında kadın su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkek, hatayı kendi kalıbında aramalıdır.

Bob Marley

0|0
    0|0
  • Dizlerim üzerinde yaşamaktansa ayakta ölürüm (Che)

Türk kızını aya göndersen ilk adımı aydan bekler (Anonim)

0|0
    0|0
  • Pollyanna dediğin aldığı uyuşturucu maddelerin tesiriyle zihninde kurduğu ipe sapa gelmez düşüncelere bizi de inandırmaya çalışan kafası her daim güzel eroinman bir sürtük, uymayın siz ona...Hayat gayet boktan...

(anonim)

0|0
    0|0
  • Ah be Dünya sen dönüyorsun onu anladık da bu insanlar senden daha hızlı dönüyor hemde ortada hiçbir yörünge yokken. :D

0|0
    0|0
  • aci ruhun fiyakasidir

0|0
    0|0
  • seni sevdim diyenler çekip giderse bu da geçer birtanem boşver üzülme- Baha

0|0
    0|0
  • There will be, ups and downs, smiles and frowns

Share with me, fairy tales are make believe . Snoop dogg

0|0
    0|0
    • bide türkceye cevireydin iyiydi :D

• Inisler ve cikislar olur, tebessum ettigin zamanlarda olur somurtugun zamanlarda, bir masal paylas benimle ya da inandir beni

• Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

(Hz. Ali)

0|1
    0|0
  • O kadar iyimserim ki, Pollyanna benim yanımda uyuşturucu bağımlısı bir fahişe gibi kalır...

0|0
    0|0
  • agır taş ol ne sel kaldırsın ne yel

hafıf olursan mıllet kıcını sıler atar

0|0
    0|0
  • çekemeyen anten taksın-anonim :(

0|0
    0|0
  • EN seçmek zor bu konuda ya..

ama ya hitler, ya nietsche dir

0|0