Hz Muhammed Allahin elçisi filmi hakkında görüşünüz nedir çok eleştiri almis?

Bunlardan biri 📽Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi Filmi Hakkında Hz Muhammedi cismani gösteriyor olması

şia tarafından yapilmasi
her salavat getirirken o yüzün gozunuzun önüne gelmesi
islamin içini boşaltma çabasi var
stv de yayımlanan filmde hz muhammedi kamyona koyduklari gibi bir şey bu da

1: Mecidi'nin filmini izleme hatasını yapmayın! Bu hatanın geri dönüşü yok. Ben yaptım pişmanım keşke yapmasaydım.-

2: İran Kumda film setini ziyaret eden Hameny'in etkisi sadece Ebû Tâlib'in İman etmiş gibi gösterilmesinden çok daha büyük ve derin.-

3: Film sadece Şia açısından baksa dersin ki; "adamlar şia filmi çekmiş" Bundan daha büyük ve daha vahim zararları var filmin.

-4: Filmde Aleyhissalatü Vesselam efendimiz fiziksel olarak tasvir edilmesi hem rezillik hemde çizgi altına düşmüş sinema yetersizliği-

5: Mecidinin filmini izleme hatası uzun yıllar peşinizi bırakmayacak bir kirliliğe neden olacak. İzlemeyin.-

6: Mecidi politik Pers filmi yapmış ve Hristiyanlara göz kırpmışlar. Film ağzına kadar proje sahnelerle dolu. Tövbe etmekten içim şişti-

: DİKKAT! Onlarca tahribat yapan ince hesaplanmış bir proje. Her salavat getirdiğinizde Mecidinin seçtiği birinin gözleri yüzü aklınıza gelecek.

-8: Kendiniz ve evlatlarınızı bu filmden uzak tutun. Sadece adapsızlıklar yok korkunç tahribat yapıyor ve bazılarının geri dönüşü yok.-Mecidi'nin filminde ön yargılı olmamak için hep sustum. Film sadece hayal kırıklığı değil aslında ince hesaplanmış zararlı bir Acem Oyunu-
👉Erem Şentürk / Diriliş Postası

0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...