Hz Muhammed Allahin elçisi filmi hakkında görüşünüz nedir çok eleştiri almis?

Bunlardan biri 📽Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi Filmi Hakkında Hz Muhammedi cismani gösteriyor olması

şia tarafından yapilmasi
her salavat getirirken o yüzün gozunuzun önüne gelmesi
islamin içini boşaltma çabasi var
stv de yayımlanan filmde hz muhammedi kamyona koyduklari gibi bir şey bu da

1: Mecidi'nin filmini izleme hatasını yapmayın! Bu hatanın geri dönüşü yok. Ben yaptım pişmanım keşke yapmasaydım.-

2: İran Kumda film setini ziyaret eden Hameny'in etkisi sadece Ebû Tâlib'in İman etmiş gibi gösterilmesinden çok daha büyük ve derin.-

3: Film sadece Şia açısından baksa dersin ki; "adamlar şia filmi çekmiş" Bundan daha büyük ve daha vahim zararları var filmin.

-4: Filmde Aleyhissalatü Vesselam efendimiz fiziksel olarak tasvir edilmesi hem rezillik hemde çizgi altına düşmüş sinema yetersizliği-

5: Mecidinin filmini izleme hatası uzun yıllar peşinizi bırakmayacak bir kirliliğe neden olacak. İzlemeyin.-

6: Mecidi politik Pers filmi yapmış ve Hristiyanlara göz kırpmışlar. Film ağzına kadar proje sahnelerle dolu. Tövbe etmekten içim şişti-

: DİKKAT! Onlarca tahribat yapan ince hesaplanmış bir proje. Her salavat getirdiğinizde Mecidinin seçtiği birinin gözleri yüzü aklınıza gelecek.

-8: Kendiniz ve evlatlarınızı bu filmden uzak tutun. Sadece adapsızlıklar yok korkunç tahribat yapıyor ve bazılarının geri dönüşü yok.-Mecidi'nin filminde ön yargılı olmamak için hep sustum. Film sadece hayal kırıklığı değil aslında ince hesaplanmış zararlı bir Acem Oyunu-
👉Erem Şentürk / Diriliş Postası

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Birileri kıskançlıktan, kinlerinden kudurmuşmular ne..
    Filmi izlemeden hepiniz saldırya geçmişsiniz.. Kininiz batsın.
    Ben bir Sünni olarak ve Siyer, İslam Tarihi araştırmacısı olarak diyorum ki Film harikaydı izledim. Hatta İmkanım olursa bir kaç defa daha gitmek isterim.
    Peygamberin Yüzü gösterilmedikçe saygı çerçevesinde bir sorun yoktur. Kafanızdan fetva türetmeyin. Diyanette zaten onay verdi siz internet alimciklerine ne oluyor?
    Ayrıca Sünniliğe göre Ebu Talib'in imanı konusu ihtilaflı bir meseledir kesinliği yoktur. Sünni kaynaklarda yazdığı şiirlere bakılırsa iman ettiği dahi görülebiliyorken, ihtilaflı bir meselede iman etmiş gibi gösterilmesi size batıyor mu? Niye zorunuza gidiyor? ne zararı var?
    Film zaten peygamberin çocukluk dönemini ele alıyor nasıl bir şii mezhebi unsur bulabildiniz?
    İran ve Şii kininiz sizi adaletsizliğe sevk etmiş.
    Bir topluluğa olan kininiz sizi adaletsizliğe sevk etmesin (Maide 8. ayet)
    Ayrıca hemen hemen hepinizin izlediği Hz. Yusuf, Ashab-ı Kehf, Hz Meryem, Hz. İsa ve daha nice dini film İran yapımı.

Şüphesiz Şii Caferi inancında Resulullah yaratılmışların en üstünüdür kimse ona saygısızlık yapamaz !

1|0
    0|0
    • Ebu talip in imani neden batsin bilakis gurur duyarim peygamberimizin amcasi neticede. Fakat korku su islamin icinin bosaltilacak olmasi. Fetoda selam adli film yapmisti Islam icerikli gibi gorunse de subliminal mesajlar iceriyordu ona istinaden soylenmis izlemedim sinemaya gidip de onlara para kaptirmam TV de yayimlaninca izlerim

• Film de İslamın içini boşaltacak zerre unsur yoktu. Biri bir şeylere önyargılıysa harika bir filmde bile eleştirecek bir şey bulur. Bu internette filme saldıranların ekserisi kinlerinden önyargılarından saldırıyor.
      Film çok faydalı bir film. Salonda herkes duygulandı ağlayanlar bile oldu.
      Bu film ile dine hassasiyeti azalmış gençlerimiz peygambere hassasiyeti arttı.
      Faydalı bir filme hepiniz bir olmuş saldırıyorsunuz bunun vebali büyüktür.
      Öryargılarınızdan kurtulun.

• On numara bir film. İzledim. Darısı aklını şakşakçılara hibe etmiş kimselerin başına.

http://kritik.yenikaynak.com/tag/hz-muhammed/

En İyi Kız Görüşü

• İzlemeyi dusunmuyorum. Turkiyede gosterime girmemeli bile

2|0
    0|1
    • Katiliyorum diyanet karsi cikmali

Erkekler Ne Diyor 4

• Muhammed'in yaptığı hataları da eleştirel olarak anlatmalı.
    Yalnızca tek taraflı anlatırsa, pek objektif olmaz, zannımca.

0|0
    0|1
    • Yaptigi hatalar nedir?

• O bizim gibi değil seçilmiş peygamber

• Ne olursa olsun, kim olursa olsun muhakkak hataları vardır.
      Seçilmiş olması, hatasız olmayacağı gerçeğini değiştirmez.

O kimisi için peygamber, kimisi için bir devrimci.
      Mesela, ben mesihleri devrimci olarak görürüm.
      Sonuç olarak, eleştirilemez birisi değil.

• Tespit edilen bundan daha fazla tahribat var lakin yazarında dediği gibi hiç bir şey olmasa bile izlememek için şianın yaptığı film olması yeterli

0|0
    0|0
  • garip olaylar

0|0
    0|0
  • Şia görüşlü kişilerin küfürlü yorumlarını ookudum. beğenmemişler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu lafları duyduktan sonra izlemeye gideceğim normalde sinemaya gitmem ama mecid mecidinin birkaç filmini izlemiş ve çok beğenmiştim bu yüzden güzel bir film bekliyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...