Harun Kolçak Düetlerinde sizce en iyisi hangisi?

Harun kolçağın yeni albümünü gördünüz mü? gökhan türkmen , tan , tuğba yurt ve çok daha fazlasıyla beraber. Sizce en iyisi hangisi? Bilmeyenler kesinlikle tek tek dinlesin hepsini...

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• https://youtu.be/JXo60EOifQc

O adamın sadece bu düetini biliyorum. 90'lardan. Şarkı pek güzel değil, ama Aşkın Nur Yengi'nin sesi güzel. Pek iyi bir şarkı olmasa da detayda bahsettiğin şarkıcılardan iyi olduğuna eminim.

Dinlemedim onları, dinlemeyi de düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

aaa deme öyle bak dinle çok beğeniceksin harika hepsi ayrı ayrı güzel

• 1ay

gökhan türkmeni beğenmeyen biriyle daha fazla müzik konuşamaycağım teşekkürler yorumun için.

• 1ay

Sen zaten kimseyle müzik konuşmamalısın. Çünkü insanların müzik zevklerinin başka olabileceğini daha anlayamamışsın.

Senin zevkince Gökhan Türkmen'in iyi şarkıcı olması, onu gerçekten iyi bir şarkıcı yapmaz ya da onu beğenmeyenleri zevksiz de yapmaz. Sen sana göre olanını söylersin en fazla.

Örneğin, ben herkesin bayıldığı Sezen Aksu'yu da beğenmem.

Her dinlediği şarkıyı beğenen insanlarla müzik zaten konuşulmaz. Bir kere en başta Harun Kolçak'ın sesi ve ve şarkıları güzel değil bana göre.

Ama haklısın yani müzik zevki uyuşmayan insanların müzik konuşması zaten saçma olur.

Rica ederim.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...