Kitap okumayı sevenler kimler? En son hangi kitabı okudunuz veya hangi kitabı okuyorsunuz şu an?

Kitap okumak muhteşem bir his gerçekten, özellikle kitap hoşunuza giderse yeni bir dünyaya girmiş gibi oluyorsunuz. Ben özellikle Fantastik türde kitaplarda bunu daha çok hissediyorum.
Şu an ne okuduğunuzu veya en son çok beğenerek okuduğunuz kitabı yazarsanız bizde bilgilenip belki de o kitabı alabiliriz :)

Ben genelde Fantastik tarzda kitapları severim, hatta şöyle bir bencem var:
http://www.kizlarsoruyor.com/kultur-sanat/a48276-okumaniz-gereken-fantastik-turde-kitaplar

Bu tarzda kitaplar okuduysanız da tavsiyelerinizi bekliyorum. Kitaba açım bu aralar, okumadık kitap bırakmadım :D

Güncellemeler:
1ay Güncel!
1ay Günaydın!

1|0
31|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 30

• En son okuduğum kitap
    Hüyükteki Nar Ağacı - Yaşar Kemal
    Rezonans Kanunu -Pierre Franck (devam ediyorum)
    Sputnik Sevgilim -Haruki Murakami (yeni başladım)
    Uzun bir süre ara verdiğim için şu an odaklanmakta sorun yaşıyorum. Toparlamaya çalışıyorum..

Sevdiğim belli bir tür yok ama beni sürüklesin, merak uyandırsın istiyorum.. Mesela Orhan Pamuk Kar kitabını elime belki 5 defa aldım ama bir yerde tıkandım. Fakat Beyaz Kaleyi çok severek okudum. Yani bazen bazi yazarların her kitabı aynı sürükleyicilikte olamaz ama yinede okumaliyiz, okumaliyiz..

0|1
    0|0
  • En son biteni Montaigne - Denemeler
    Şimdi Nietzsche - Seçilmiş Düşünceler

0|1
    0|0
  • Kitap okumak sevilmez mi yahu? şu an kafka milenaya mektupları okudum bundan öncede namık kemal intibah ve recaizade paşa ekrem sergüzeşti bitirdim

0|1
    0|0
  • Oktay Sinanoğlu Hedef Türkiye
    şu an Banu Avar Böl ve yönet

0|1
    0|0
  • Kayıp denklemler

0|1
    0|0
  • Kitap okumak = Ben diyebilirim çok seviyorum kitap okumayı ama en çok psikoloji kitabı okumayı tercih ediyorum 📚 📖

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • kitaplar = aşk 😍😍😍
    kimsenin bilemeyecegi seyler Şu an favorim

0|1
    0|0
  • Dan Brown Cehennem

0|1
    0|0
  • sebahattin ali kürk mantolu madonna

1|1
    0|0
  • ben kıtap okumak yerıne arastırma yapmayı tercıh ederım

0|1
    0|0
  • En son Christy Brown - sol ayağım kitabını bitirdim ondan önce Paula Hawkins - Trendeki Kız kitabını bitirmiştim şimdi Danielle Steel - Fidye okuyorum öyle dödkclkfkdkd

0|1
    0|0
  • kelepçe-canan tan

0|1
    1|0
  • sevmem bayılırım en son aynı yıldızın altında diye kitaba basladım ama hala bitiremedim vaktim olmadığı için

0|1
    0|0
  • Bugün Nutuk'a basladim

1|1
    0|0
  • Tarih boyunca yemek kültürü murat belgenin kitabı

0|1
    0|0
  • Ben
    şu an okuduğum kitap
    Felatun Bey ile Rakım Efendi

0|1
    0|0
  • Severdim

0|1
    0|0
  • Evet severim parapiskolojik kitapları özellikle, şimdi okuduğum Paralel Evrenler - Fred Alan Wolf

1|1
    0|0
    • 1ay

Fred Alan Wolf çok severim tipinide, anlatım tarzınida kitabını okumadim bir kaç belgesel de izledim. Bir kitap orada sadece bir bölüm fikirlerine yer verilmiş.

• 1ay

@GunsnRose Bende ilk defa okuyorum kitapçıda kitap araştırırken dikkatimi çekti.

• Tanrı Yanılgısı kitabını okuyorum şu an.
    Kitap okumak sevilmez mi?

0|1
    0|0
  • Sevmem vakit bulamam iki sayfa sonra bayılırım

0|0
    0|1
  • Pek sevmem

0|0
    0|1
  • severim okumayı. aşk dışında her türü okurum

0|1
    0|0
    • 1ay

Bende pek sevmem tamamen aşk dolu kitapları. Beklerim tavsiyelerini.

• Fısıltı 👍🏻

0|1
    0|0
  • Rn son gregor u okudum yer altı günlükleri şimdi de Semerkant i okuyorum amin malouf un

0|1
    0|0
  • Çok severim. Biraz önce Hakan Günday - P. ç i bitirdim. Ince Memed'e başlicam.

0|1
    0|0
  • derin baba kitabini okudum tavsiyede ederim☺

0|1
    0|0
  • En son korku okulunu okudum 😕

0|1
    0|0
  • harper lee nin tesbih agacinin golgesinde bulbulu oldurmek 'i okuduysan bu nu da tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Dizustu edebiyati kuruyemis gibi citliyorum
    Klasikleri de hepsini okudum en cok turk yazarlari seviyorum. En son aldigim kitap elif sagak havvanin uc kizi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Severim...

0|1
    0|0
  • bennnn

0|1
    0|0
  • Emrah serbes - müptezeller okudum en son. 1984'e başladım şimdi.

0|1
    0|0
  • Pastoral tarzı kitaplara bayılıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...