1 Kezban 1 Mahmut son zamanların fenomen dizisi...

Merhaba arkadaşlar internette bayadır dolaşmakta. Açıkcası ben Televizyon dizilerinden bile daha çok sevdim... İzleyenler var mı? Yorumları neler? link

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• izlemiyorum ama keşke adını 1 Kezban 1 Kamil koysalarmış mahmut ne yaa. ayrıca ordaki kezbanı oynamak için neden bana teklif gelmedi kiii allah allah. :D :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hani bazı kızlara kezban diyorlar ya

kezbanın erkek versiyonu mahmut olsun çok güzel :D

0|0
    0|0
  • Daha önce duymadım.

0|0
    0|0
  • Duymadım hiç ama ismi komikmiş :)

0|0
    0|0
  • ilk kez duydum...izlicem,merak ettim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 5. bölümü 1 aydır bekliyorum amk. 15 dk lık şeyi çekemediler gitti.

0|1
    0|0
  • on numara bişi dostum ya şiddetle tavsiye ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Ülkedeki ne filmler ne de diziler bir bka yaramaz. Prison break gibi diziler izleyince ülkemizdekilerden soğuyorum.

0|0
    0|0
    • Adamlarda her türlü dizi var. Bizde aşk da aşk. 120 dk bide...

• Yabancı dizilerden nefret ederim. Ama yabancı filmleri çok severim. Oda türkçe dublajsa. Zaten bahsettiğin dizi ile bu dizi kıyaslanamaz. Yinede Delivizyonu tebrik ediyorum bu kadar kısıtlı imkanla ülkemizdeki Televizyon dizilerinden daha akıcı dizi çıkarmışlar... Diğer dizilere gelince Mint dışında haklısın hepsi aynı...

• Ülkemizdeki dizilerde şu sorun var başlıca konu hep aşk oluyor ve çok uzun sinema filmi gibi. Böyle uzun olunca doğal olarak heyecan kalmıyor hani dolu dolu geçemiyor sürekli konuşma. He prison break dizisinde de çok konuma oluyor ama adam gibi konusu var konuşmalar bile heyecan veriyor. Temel konu aşk değil aşk yan bir konu oluyor. Hani film dediğin dizi dediğinde bir konu olur onu takip edersin aşk ise yan konu olur o konuyu takip edenler arasında

Yükleniyor...