Kitap çoğu şeyi değiştirir mi?

İnsanlara karşı olan hitap şeklimi, mimiklerimi, giyinişimi, saç şeklimi... kısaca BEN'i değiştirir mi? Bu dediklerimi yapacak kitap var mı? Önerileriniz?

Güncellemeler:
ama ben bu yönleri değiştirmek istiyorum. şuan kendimden nefret ediyorum. acilen değişmem lazım.topluma kendimi kabul ettirmem lazım. yardım edin bana. DOKTORA GİT DEMEYİN.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bu dedğinşeyleri kitap değiştirmez sen toplumda gözlemleyerek harmanlayarak kendi kişiliğini oluşturursun. önce kendinde neyi ne şekilde değiştirmek istediğine kara vermen gerekir. kitap sadece bir konuda bir alanda bilgi sahibi, kültür sahibi olmanı sağlar.

1|0
    0|0
    • sen acilen bunları değiştirmek istiyorsan yine aynı kapıya çıkar. önce gözlemliyecceksin kendine ne daha çok yakışıyor düşünüceksin güvendiğin kişilere danışacaksın. konuşmana gelince diksiyon kurslarına gidebilirsin. mimiklerimi değiştirmek istiyorum demişsin kendine özgü hal ve davranışlarda bulunmaz isen sen sahte bir insan olursun sadece rahat olmayı dene bir olay karşısında şu şekilde durayim şu şekilde güleyim diye kasama kendini kasma

Kızlar Ne Diyor 1

• sihirli değneğimle bir pıt yapsam david beckham gibi olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu dediklerini değiştirmek için doğru yoldasın. ne kadar çok kitap okursan bir o kadar değişirsin. değişirken farkına bile varmazsın. aradan 5-10 yıl geçer ardına baktığında "vayy bee" dersin. bu yolda da çok kitap okumak düşüyor sana.

1|0
    0|0
  • Kitap insanı değiştirmez ama eğer bu okumaların sürekli olursa ve kitaplarla ilgin yüzeysel kalmazsa gseni geliştirir... Ama ben en çok yurtdışı gezilerinden etkilenmiştim

0|0
    0|0
  • Kitap kafanı değiştirir, buna bağlı olarak düşüncelerin, konuşmaların değişir. Giyim kuşam konusuda fikirlerine ve yaşına göre kendin değiştirebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...