Kayserinib erkekleri nasil olur?

Ben izmirliyim ve kayserili.bir sevgilim olabili yakinda nasildir insanlari kültürleri?

Güncellemeler:
Ileride ailesiyle felqn tanisirsam diye sordum birde tek erkekleri dedim ama..ailesi herhalde baglidir belki kültür lerine

0|0
416

En İyi Erkek Görüşü

• Pastırma ve Çemen kokarlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• İşte bir başka "memlekete göre adam karakteri belirleme" saçmalığı...

Kişilerin karakterlerinin bireysel olabileceği ihtimali hiç akla gelmez... Her halde Tüm Kayseri ile birlikte olacaksın...

0|0
    0|0
  • kayserililer izmirlileri pek sevmezler. ön yargı işte... izmirliler de keza aynı şekilde ve yine ön yargı...

0|0
    0|0
  • kayseri 1 milyon nufuslu yer bin çesit adam var ben yerlisi değilim ama yerlilerinden pek hoşnut değilim ama adamına göre değişir ne desek boş ben kendimimi öveyim şimdi :)

0|0
    0|0
  • walla 4 sene kaldım kayseride iyi adamlar paraya düşkün dısarı para kaptrmayı sevmezler kız vermeyi hiç sevmezler dısarı :) ve gadasını aldıgım seklınde konusurlar :)

0|0
    0|0
  • Maneviyatları biraz güçlüdür ve geleneklerine aşırı bağlıdırlar bir de maddiyatı çok irdelerle çok hesap yaparlar ben tanıdığım kayserili arkadaşlara göre değerlendirdim tabi ne kadar doğru sonuç verir bilinmez

0|0
    0|0
  • Alırkenmi satarkenmi ?

0|1
    0|0
  • Pinti olur derler

0|0
    0|0
  • kayserili bir kaç insan tanıdım ve hiç sevmedim.bana mı öyleleri denk geldi bilmiyorum ama inan bana kelimelerle anlatılcak gibi değillerdi.

0|0
    0|0
  • hesapları ödemeyi kabul edersen sana köle bile olur :D

0|0
    0|0
  • Hemserilerim iyidir ;)

Kadinlarina sahiptir bu yeter sanirim

0|0
    0|0
  • muuhafazakar? çıkarcı?

0|0
    0|0
  • kayseri, İzmir çok zıt olur ailesi ile uyum zor olur

kolsuz elbiye giyemezsin gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • çok uyanık olurlar yaklaşma derim

0|0
    0|0
  • kayseri mantısını birde etli çiğköfte seviyorsan sıkıntı yok. haa birde parayı

0|0
    0|0
  • Çoğu geri kafalıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim tanidiklarim yakisikli ve capkin :)

0|0
    0|0
  • neyi merak ettin?

aileleri sahip çıkar gelinlerine buysa sorunun

pek sosyal,kültürel bir şey bekleme eğer normalde yapmıyorsa evlenince yaparız cinsinden

0|0
    0|0
  • kayseriliyse hayır gelmez kendim çok kayserili tanıdım...

0|0
    0|0
  • Annesinin,babasının sözünden çıkmayan süt kuzuları olurlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...