Iş bulmak için en uygun aylar hangileri?

biliyosunuz yaz dönemine giriyoruz lakin karar veremiyorum sizce temmuz gibi başvurularımımı yoğunlaştırsam ağustos eylül gibimi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• İş başvuruları genelde güncel Cvl'erin değerlendirilmesi ile yapılır. Yani iş başvurusu yaptığın şirketin o an işçi arıyor olması lazım...

Eski Cv'leri değerlendiren şirket sayısı neredeyse %100'de 1'in altında...

0|0
    0|0
    • haklısın ama internet üzerinden değil direk elden cv vermeyi tercih ediyorum ben

• Elden teslim ettiğin Cv'nin aylarca saklanacağı veya kaybolmayacağı ve hatta iş açığı doğduğunda senin o firma yetkilisinin aklına geleceğini düşündüren şey nedir?

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşım iş için eylül ve Mart ayları sezonun açıldığı dönemdir..

0|0
    0|0
  • Yaz dönemi evet durgun geçer. Ancak pozisyona ve şirketin istihdam politikasına göre değişebilir. Eylül ve sonrası aktif sezon başlar.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ilk önce hangi sektörde ne iş yapacaksın nasıl düşünüyorsun uzun süreli kısa süreli olarak bu önemli

0|1
    0|0
    • aslında iş olsun uzun süresi kısa süresi fark etmez benim için ama sektörüm eğitim ve eğitim sektöründe kısa vadeli olmak istemiyorum.

• nedense haklsınız bayanların önü daha bir açıkmış gibi ama aslında erkek bayan die ayrım yapmak çok mantıksız aklı olan kazanmalı diye düşünüyorum :S

• Arkadaşım kusura bakma yanlış anladın bayanlara özgü işler ve bayan eleman arayan firmalar var özellik ile onun içun bunu söyleme gereği duydum amacım kırma veya haksızlık yapma değil tabiki her kişi bilgisi ile ölçülmeli ama öyle değil

• bu aylar yaz ayları işler hep yoğun olur her yerde

0|0
    0|0
    • yani başvurayım ben yinede

• tabi ki ekstra eleman derler işler siparişler bu aylar için yoğundur kontenjan fazlası için yer açılır sen başvurunu yap

• senin en müsait olduğun zaman tabiki yaz sezonu herkez tatilde :)

0|0
    0|0
  • hangi sektor

0|0
    0|0
  • eylül dönemi diyola genelde

0|0
    0|0
  • mayıstan itibaren başvurabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0