Cem Yılmaz'ı seviyor musunuz?

Ben gördüğüm insanlar arasında en çok Cem Yılmaz'ı komik buluyorum. Videolarını, filmlerini, katıldığı programları defalarca izliyorum. Bence esprileri çok zekice, herkes her esprisini anlayamıyor. Baya seviyorum yani. Siz neler düşünüyorsunuz? "Küfürle güldürüyor öyle herkes güler" klişesini yapacaklar hiç yazmasın daha iyi çünkü dünyanın en saçma eleştirisi.

0|0
19|22

En İyi Kız Görüşü

• Meyveli agaci taslarlar. Kufurle gulduruyor diyenler de onu hic izlememis olanlar. Cok kaliteli bir insan olmasa bu kadar elestirilmezdi

0|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle👏🏻👏🏻👏🏻

• 1ay

Eleştirinin kalite ile alakası yok, insanlar hoşlanmadıkları herşeyi eleştirme özelliğine sahip. Cem yılmaz bence de komik ayrıca dünyanın heryerinde komedyenler bel altı espiriler yapar, insanlar sanıyor ki London da komedyenler Shakespeare aksanıyla güldürüyorlar :D

Erkekler Ne Diyor 22

• Turkiyenin en iyi gözlemci komedyeni ilk 3 sira listelense yilmaz erdogan cem. yilmaz tolga çevik derim güncel anlamda bu ucu dogru mizahçı kolay sanılıyor insanlari güldürebilmek inceciler bunlar.

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    1|0
  • filmlerini beğenirim kendisine gülerim
    zekasına saygım var
    çok ince göndermeleri var.

1|0
    0|0
  • Severim...

1|0
    0|0
  • severim

1|0
    0|0
  • Özel hayatını bilmem ama en çok güldüğüm insan

1|0
    0|0
  • İyi komedyen

1|0
    0|0
  • İnce düşünen sever bu adamı odunlar yobazlar anlamaz mal gibi bakar.

1|0
    0|0
  • evet benimde en çok güldüğüm komedyen

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    1|0
  • adamım ya

1|0
    0|0
  • Cem Yılmaz adamdır.

1|0
    0|0
  • Çok seviyorum

1|0
    0|0
  • adam iyi ya

1|0
    0|0
  • hayr

1|0
    1|0
  • sevmiyorum

0|0
    1|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bazen saçmalayan egosu dışında seviyorum.

0|0
    0|0
  • Ben kendimi bile sevmiyorum ki Cemi niye seveyim.

0|0
    0|0
  • cem yılmaz deyince aklıma arog ve gora geliyor en iyi komedyenlerden

0|0
    0|0
  • Önceden yazıp sonradan oynadığı işlerde fena değil. Stand Up gösterileri böyle. Ama kendini her an insanları güldürmek zorunda hissetmesi kötü. Konuk olduğu programlardaki sözlerine zerre kadar gülmüyorum. İzleyiciler kahkahalara boğuluyor ama onlar da zoraki gülüyor bence. Medyanın şişirdiği biri. Filmlerini hiç beğenmediğim Ata Demirer'in "Tek Kişilik Dev Kadro" gösterisi Cem Yılmaz'ın bütün gösterilerinden daha komikti. Yine medya budalaları bu sözüme karşı çıkar ama hiç önemi yok bence bugüne kadar ekranda en çok güldüren kadro "Çok Güzel Hareketler Bunlar" kadrosuydu. Onların skeçlerine güldüğüm kadar hiçbir gösteride gülmedim. Aklıma gelen bir Fenerbahçe-Güiza skeci var ki bence şaheser. Cem Yılmaz'ın bütün esprilerini topla o skeç değerinde etmez. Ben Medya budalası değilim. Pohpohlamalara kanmam. Kendi yargılarımla değerlendiririm.

0|0
    0|1
  • Hic sevmem izlemem de. hic komik degil bence

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...