Yurt dışından gelen arkaşadım telefon hediye etti. Nasıl açtırabilirim ?

Telefon hediye etti fakat burada kullanabilmem için açtırmam gerekiyormuş. Nasıl yapabilirim ?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Telefoncular 20 liraya aciyorlar.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• şu an uğraşıyorum bende.bak önce bir pasaport bulacaksın.bu kıbrısa gidiş gelişte pasaport yerine bir kağıt da olabiliyor.her neyse pasaport bulacaksın.bu pasaportla türkiyeye en fazla bir ay çinde girş yapılmış olmalı.vergi dairesine gidip telf kaydı yapacağını söyleyip vezneye 115 tl para yatıracaksın orda sana zaten kimin pasaportu için diye soracak ve sende pasaport sahibinin tc sini söylicen.artı bu telf un ım numarası mı ne var onu da *#06# yi tuşluyarak buluyorsun.artı vergi dairesinde vezneye bu numarayı vereceksin.parayı ödeyip makbuzu alıp en yetkili bir bayiye gideceksin mesela türkcell tim e o pasaportla birlikte ve makbuzla açtıracaksın

0|0
    0|0
  • Pasaportunla herhangi bir gsm operatörüne git...

0|0
    0|0
  • 30 Gün normal kullanabilirsin. Sonra Hacdan yeni gelmiş Nine-Didelerden birinin Pasaportuna 100 - Tl harç ödiyerek işletebilirsin.

0|0
    0|0
  • Pasaporta gerek yok. Vergi dairesine gidip bir miktar para (115 liraydı en son) yatıracaksın. Ardından bu dekontla vodafone turkcell veya avea bayisine gidip orada (25 tl olması lazım) belli bir ücret karşılığında telefonun yasal konuma getirilmiş olur.

0|0
    0|0
  • Sanırım vergi dairelerinden pasaport kaydı yaptırıp 100 lira civarı bir parayla açtırıyosun .

0|0
    0|0
  • son 1 ay içinde ülkeye giriş yapmış birinden pasaport bulcan 100 tl vercen 50 tl ye bide ımeı numarası kaydettircen

0|0
    0|0
  • Yurt dışından gelmiş ve 1 ayını doldurmamış bir pasaport bulman gerekiyor. Sonra ise bir iletişim merkezine gidip açtırabilirsin. :)

0|0
    0|0
  • Ben SürekLi Yurt Dısından TeLefon Getirtirim babama .D Passaport Kaydı GerekiyOr.Passaport 30 Gün içinde Giriş Cıkış yapmak Zorundadır.Artı 2 Yıl Gecmis OLması Lazım En Son yaptırdıgı Kayıtın üzerinden.Telefon bayisine Gidiyorsunuz 10 TL Bayılıyorsunuz .D Sonra Oradan Cıkıp Vergi Dairesine GidiyOrsunuz Oradada 100 TL Bayılıyorsunuz Hadi Geçmis OLsun .D

0|0
    1|0
  • Pasaport lazım açtırman için . 100 Tl de para vericeksin. il içerisinde 5-6 tane belirli merkezleri var bu gibi durumlar için. herhangi bir bayiye gidip sorarsan sana söylerler nereye gitmen gerektiğini

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun pasaportu olan biri adına giriş yaptıra bilirsin

0|0
    0|0
  • bir pasaport bulup açtırıyorsun telefoncularda...

0|0
    0|0
  • hangi şebeke ile kullanacaksan bir abone merkezine gidip pasaport kaydı yaptırman gerek

emin değilim ama 100tl civarında pasaportla 1 yıl içinde giriş olmalı

0|0
    0|0
  • vergi dairesinden actırıyosun die hatırlıyorum ama pasaport ile

0|0
    0|0
  • devletin gereksi bir dairesine gidip 100 lira yatırman gerek diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • yurtdışından türkiyeye giriş yapmış türk pasaportuyla kayıt yaptırabilirsin +100 tl ödiyeceksin

0|0
    0|0
  • sen bana ver ben açarım onu

0|0
    0|0
  • Pasaportla kayıt yaptırAcaksın ...

0|0
    0|0
  • passaporta kayıt ettırmesı lazım kı acılsın

0|0
    0|0
  • bi karton malbuş'a açarım ben telefoncuyum o.o

0|0
    0|0
  • babam iphone aldı 1 yıl açtıramadı :D

0|0
    0|0
  • pasaport ile gümrükten açtırabilirsin

0|0
    0|0
  • Arkadaşınızın pasaprta onu 1 ay içerisnde kaydettirmesi lazım, bankaya harcı yatıracak ve ya iletişim merkezinden ya da e devletten telefonu kayıt yapacak, güle güle kullanın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• pasaport gerek vergi dairesinde belli bir miktar para yatiracaksin sonra ya telefoncuda ya da internetten bir islem yapiliyor ana internetten yaptir telefoncular gereksiz yere para aliyo

0|0
    0|0
  • pasaport ile telefoncuda 100 artık lira açtrmak sanırım

0|0
    0|0
  • pasaportla açtırıyosun

0|0
    0|0
  • bendede aynı sorun oldu bıçağa benzer bir şey var onla kolayca açıyorum :)

0|0
    2|0
  • Pasaportla açtırıyorsun canım.

0|0
    0|0
  • telefoncuda kırdıracaksın yaklaşık 30 tl ücreti var.. ben kırdımıştım yurt dışından gelen teli ama 6 ay sınra tekrar kapandı, kesin çözümü var mıonu bilmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...