Korku filmlerinden korkamamak neyin nesi?

Her konusu açıldığında içimde bir uktedir şu korku filmleri.Arkadaşlarımla oturup da ağız tadıyla bir korku filmi izleyemiyorum,hani sinemaya gidip birlikte film izlediği kızı korktuğunda koltuk altına alıp korkma canım diyen tipler var ya onlara dönmekten korkuyorum :D Bu korku filmleri mi başarısız nedir bilemiyorum ama genel olarak filmden hiç ektilenemiyor hatta birçok yerinde gülümsüyorum,bunun sebebi benden mi kaynaklanıyor yoksa bir çoğumuz böylemiyiz ?

Güncellemeler:
Son korktuğumda abartılacak şekilde içmiştim onun verdiği kontrol kaybıyla oldugunu düşünürsek film konusunda en azından bir iki tavsiyede bulunursanız kendimi denerim =)

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Beni korkutacak bir filme daha denk gelmedim açıkcası ...Haklısın ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Merak etme tek değilsin hatta sen benden daha iyi durumdasın arada gülümsüyorum demişsin ben resmen komedi filmi niyetine izliyorum her seferinde kahkahalar falan havada uçuşuyor benim durum daha fena yani :)))

0|0
    0|0
    • Maksat diğerlerine ayıp olmasın yoksa kendimi zor tuttugum anlar var =) Tek zevk aldıgım film türü tarihi ve komedi,onlarıda şöyle ayırabilirim ;

Tarih : Merak uyandırıyor

Komedi : Güldürüyor

En azından bu ikisini gönül rahatlığıyla izleyebiliyorum

• Yok bi üç gün evde tek başıma odadan odaya bile geçememiştim sonra kendime geldim :) Ayrıca o dediğini biliyorum o yüzden -mış gibi yapıyorum çaktırma ;D

• Çaktırmam ondan sonra birde bu siteyi perili köşke çevirirsin aman aman =))

• sen de varmış bir gariplik:)

0|0
    0|0
    • Bombacı mülayim de ki ölüm haberini almış Mülayim'e döndüm =)

• sen komedi filmlerinden devam et en iyisi. en iyi filmide bulsan sana fayda etmez. en azından korku/gerilim filmleri altına yorum yapma da filmin gişesini azaltma:)

• =D Korku filmi yorumcusu olmak istiyorum insanlar korkarken ben tüm detayları çıkartabiliyorum doğru söylüyorsun aslında hiç aklıma gelmemişti =)

• Benim de etkilendigim bir kac korku filmi vardir sadece..Digerleri bana da komedi gibi geliyor..

Ayrica cok fazla korku filmi izlediysen,bir süre sonra da etkilenmemeye basliyorsun..Bu sebepten de olabilir..

0|1
    0|0
  • bana komedi gibi geliyolar hep,dram temalı filmler dışındaki neredeyse bütün filmlere gülerim.

0|0
    0|0
  • film yok filmmmmmmmmmmmmmmmm deli oldum 2 saatir :((

0|0
    0|0
  • Hic mi korkmuyorsun? Gercek olabilecek/olan olaylarin anlatildigi filmlerde falan?

0|0
    0|0
    • Sıfır korku ve sürekli tebessüm diyelim,işin kötüsü insanlar yakınlarını kaybetmekten korkar veya yakınlarını kaybettiklerinde de içlerinde hep diğerlerinin korkusunu taşır ama ben genel olarak bunları taşımayan bir tipim

• Tüm duygularım yerinde de bu korku kavramını mı yitirdim anlayamadım =)

• Olabilir evet

Erkekler Ne Diyor 2

• sana tavsiyem dini filmler izle öyle şeytanlı melekli filmler korkutmaz cin filmi izle bilinçaltına işiliceği için sürekli aklına gelir yani kısacası korkarsın ama farkında bile olmassın :)) hristiyan diniyle ilgili filmnler korkutmuyor şeytan çıkarma falan :)

0|0
    0|0
    • Dostum dinden korkmak ve korkutmak günahtır =P şaka bir yana o tarz şeylerden de etkilenmiyorum,korku anlamında tabi.Kendime güvenim tam din konusunda o yüzden pek de korkum yok

• =D yok aksine fazla gülüyorum =) Bkz. Gülen adam

• filmi bos ver gecen palystatıonda 5 saat ardasla call of duty black opss oyanadık serefsizim sabaha kadar zombi kovaladı ruyam ne geceydı:DDD

0|0
    0|0
Yükleniyor...