Telefondan kameralı konusmak!

Arkadaslar, iphone kullanıyorum. Birisi bilgisayardayken ve ben telefondayken kameralı görüşebilir miyiz ? Telefonuma skype yüklesem o bilgisayarda kamera acarken ben telefondan açabilir miyim ? Eğer skype le olmuyodsa baska program var mı bildiğiniZ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Skype,tango falan olur ama bir cok cepten goruntulu gorusme yazilimi yeni guncellemelerinde mobil internetten kamera acabilmeyi kaldirdi.sadece wifi uzerinden izin veriolar 3g den vermiolar. Misal ben skype ve wechatten cam aciodum, bir guncelleme aldim wifi baglanmiyorsunuz kamerali gorusme yapamassiniz uyarisi verdi. Gsm firmalarinin goruntulu gorusme rantini kaptirmamak icin uygulattigi bir yaptirim sanirim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Iphone'u bilmiyorum ama ben android ile PC arasında hem wi-fi hem de 3G üzerinden Skype vasıtasıyla görüşme yapabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Telefonuna skype mobile yuklersen bilgidayardan baglanan bir kisiyle ucretsiz gorusursun. Biz kullaniyoruz surekli. Ancak goruntulu konusmada veri aktarimi fazla boyutta oldugundan wifi baglantisi kullanmani tavsiye ederim. İnternet kotan dolar kisa surede

0|0
    0|0
  • iphone Facetime kullanabilirsin yuklemene gerek yok kendi uzerinde var,

bilgisayar kullanan kisininda Mac kullanmasi gerekiyor windows ile olmuyor,

Skype her turlu cozum uretir

herhangi bir ucret odemene gerek yok skype icin sadece 3g uzerinden internete cikis yapman yeterli.

0|0
    0|0
  • skype olur fakat ücret isteyebilir. viber diye bir program var pcde de olduğunu duymustum onuda deneyebilirsn eğer oluyorsa

0|0
    0|0
  • skype premıum satın alırsan açabilirsin;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...