Aranızda resim çizme kabiliyeti olan var mıarkadaşlar

karakalem olacak,çılgınca bir fikir geldi aklıma ama muvaffak olabilirmiyim bilemiyorum.

Güncellemeler:
resmimi çizdirmek istiyorum,küçük bir pencereden bakan kız (siyah saçlı ,saçlar küp ne uzun ne kısa omuzlarda,gözlüklü,minyon,gülünce yanaklarımda gamze oluşur)

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• çıplak resmini çizdircen gabila .

0|0
    0|0
    • Güncellemeye ; Yorumların sonun da isteğine ulaşamazsan , bir resmini şopla karakaleme döndürebilirim , istediklerini şopla yapmak baya zor olur sanırım , neyse öyle işte elin boş dönmekten iyidir diye düşündüm :>)

• sağol,kendi resmimi değilde benzer bişey bulunca yollarım sana

• :D başkasının fotosundan bizene akıllım :>) biz aynı çatı altındayız diye arkadaş kıya yapıcaktım elin kızın dan bizene .

Erkekler Ne Diyor 13

• Hey allahim cilgin fikir diyince heyecan yapmistim =D

1|1
    0|0
  • evet içmimarlık kazanmıştım ?

0|0
    0|0
  • yok ama olmasını çok isterdim.

0|0
    0|0
  • Kabiliyet denenmeden bilinmez ki

0|0
    0|0
    • dene o halde

• ya kusura bakma uyku hali :(( kendin için sordun sandım ne alakaysa neyse karizmayı daha fazla çizdirmeden kaçim ben. ha güzelmişsin bu arada allah sahibine bağışlasın

• Uzun sure bende cizdim sonra birazda yagli bboya yaptim. Simdi kolayini buldum fotograf cekiyorum :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel çizgi çizerim.

1|0
    0|0
  • Çöp adam bile çözemem el becerim neredeyse çok azdır. Benim tutku alanım Müzik ve Film :)

0|0
    0|0
  • Teknik resimim çok iyi ve dışarı çıktığımda etraftaki herşeyi çizebilirim

0|0
    0|0
  • çizerim akıllı ol senide çizmeyim

.

:))

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • Çizimime güvenirim,

0|0
    0|0
  • o cılgınca fıkır ne ?

0|0
    0|0
    • ressamı bulunca ona söyleyeceğim,şimdi söylersem herkes ressam kesilir

• çok ıyı olmasamda cırezerım . ama cok merak ettım cınsel brseyler var sankı layın ıcınde

• yalan yok çizerim ama resim çizmeyi sevmiyorum ortaokulda hocam güzel sanatlar okumamı söylerdi hep fakat benim sorunum sadece derslerde canım sıkıldığında resim çizmek onun dışında resim çizmekten nefret ederim hiç unutmuyorum lisede matematik dersinden sınavımız vardı hoca kimse boş kağıt vermesin kabul etmiyorum sallasanızda oraya birşeyler yazın demişti bende resim çizmiştim :) hoca sınav sonuçlarını açıkadığı gün adımı okudu güzel resim çiziyorsun 45 den 2 demişti :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...