Neden Hint filmleri ni erkekler sevmiyor?

Film konusu açılınca Hint deyince aman aman benden uzak dur ya da ben hiç almaya yım diyor lar neden?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma çünkü kadınlar hep izliyor. Kadınlar izlemekten yemek yapmıyor aç kalıyoruz annemle hergün kavga ediyoruz :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü erkekler doğala yakın vr doğal şeylerden hoşlanırlar hint dizilerinin de yapmacık olduğunu göz önünde bulundurursak çoğu insan sevmiyor çünkü oyuncuları vasat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Saçma sapan müzikallerle dolu. 2 sattlik 1 filmin yarısında müzikal izliyoruz

1|0
    0|0
  • Aamir khan ın tüm filmlerini izledim hastayım adamın yaptığı filmlere ama arada saçma filmler var onlara diyorlardır bence

1|0
    0|0
  • Filmlerini seviyorum dizilerini sevmiyorum

1|0
    0|0
  • İlk ve son izlediğim tek hint filmi 3 idiottu. Zirvede bırakmak en iyisi diye düşündüm :)

1|0
    0|0
  • Ben o hint filmlerini sirf her kadinin burnunda o koca koca hizmalar var diye aninda degistiririm

1|0
    0|0
  • Sacma sapan tipler film mi yapiyolar muzikal mi belli degil igrenc danslari var benden uzak

1|0
    0|0
  • Severim, hepsini değil tabi

1|0
    0|0
  • şahsen saçma geliyor o yüzden benim film tarzımla uyuşmuyor

1|0
    0|0
  • Ben bir erkeğim.. Erkekler hint filmi sevmez ama ben severim o Zaman ben bir erkek değilim.. Vay anaysını beni nüfus cüzdanında karıştırmışlar

1|0
    0|0
  • Ne filmini severim ne kendilerini bilmiyorum sebep yok sevmiyorum sadece

0|0
    0|0
  • dizileri berbat filimlerinde sürekli bir dans falan var çok sıkıcı
    ama amir khan ın filmleri güzel öğretici güçlü filmler

0|0
    1|0
  • hiç sevmiyorum abi nefret ediyorum

0|0
    1|0
  • sı-kı-cı

0|0
    1|0
  • amir khan varsa izlerim :)

0|0
    0|0
  • genelleme yapmasak

0|0
    0|0
  • kore de izlemeyiz çünkü kızlar bunlarda ne buluyorsa falan işte kıskançlık hshshsgs

0|0
    0|0
  • Ben severim genelleme yapmayalaım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...