Gitar çalmak çok mu zor?

Ve nota bilmek mecbur mu? ben notalarda fazlasıyla kötüyüm.. En hızlı nasıl öğrenilir? detaylarıyla yazar mısınız?

Güncellemeler:
1ay Gitar klasik.

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• aslında çok kolay sadece başında sıkılıp bırakma yeter çok sıkılıcaksın ama bırakırsan istemezsen devamı gelmez ayrıca nota değil akor basıcaksın :)

1|0
    0|0
  • Nota bilmessem amele gibi tabdan çalarsın. Gerçi herkes ilkten öyle başlamadımı ki? Temel akorlardan başlıyıcaksın.7 minor 7 major. Ve her gün düzenli gam çalışıcaksın.

1|0
    0|0
    • 1ay

Gam ne oluyor 😄

• 1ay

830 tl gibi bir ücret ödedim.. Ömürlük falan olur diye düşündüm umarım salaklık yapmamisimdir

• 1ay

Valla bilmiyorum. Markasını filan. Dediğim forumda kolayca derdini anlatabilirsin.

• Nota bilirsen ne caldigini bilirsin ezbere calmazsin

1|0
    0|0
  • en başta zor sora yavaş yavaş öğrenirsin. parmakların filan acıycak ilk haftalar :)

1|0
    0|0
    • 1ay

Öğreneyimde acırsa aciyacak çalmayı bilen herkesin acımış zamanında sonuçta yetenek bu

• 1ay

hepimizin acıdı şansın sen klasikle başlıyosun ben bodoslama elektro ile girdim baya canım yanmıştı :)

• 1ay

Öğrendiysen sorun yok basaracagini hissetiginde acısa bile tatlı bir acı olur o

• elektro mu

1|0
    0|0
  • ewet kızlar calamaz kanks

0|0
    0|0
    • 1ay

Hmm demek ki sizin zeka beş yaş geride bizimde beceri falan geride muhtemelen çünkü bu dediğinin başka anlamı olamaz.

• 1ay

ben zekamla ılgılı bır soru sordugumu hatırlamıyorum kanks ^^ kappa price

• Yoo gayet kolay

1|0
    0|0
    • 1ay

Akor makor anlatsana

• 1ay

Xper kazanınca öğrenci evinde ıstakoz mu yiyosunuz akşamları tövbe tövbe ya

• 1ay

☺️👍🙈

• yıllardır çalıyorum pek zor değil..

0|0
    0|0
  • Yok degil sabir sadece zaten iki ay icinde ogreniyon sarki calmayi tab calmanizi oneririm cok kolay vede elleri gelistiriyor

0|0
    0|0
  • Sana zor

0|0
    0|0
  • dudağa bak maymun dötü gibi

0|0
    0|0
  • Zor ben bir gün gittim kursa sonra töbe edip namaza başladım öyle birşey.

0|0
    0|0
  • sana zor bana kolay çünkü sen bir beceriksiz karısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nota bilmeden elektro gitar çalan birini tanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...