Hafızanızdan bir filmi silme imkanınız olsaydı hangi filmi silmek ve yeniden izlemek isterdiniz?

Ben Esaretin Bedelini kafamdan silip silip tekrardan izlemek isterdim :)

Güncellemeler:
1ay Arkadaşlar tek tek yazamıyorum, soruma ilgi gösterip cvp veren herkese teşekkür ederim.

1|1
32|15

En İyi Kız Görüşü

• Hic birini silmek istemem cogu sevdigim filmi ilkkez izliyormus gibi defalarca izlerim esaretin bedelide bunlardan biri

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kubrick'in Oturtmalı Portakalı rezaletini, Bir Rüya İçin Ağıt'ı, Hayat Güzeldir diyip canımı uzunca süre sıkan filmi, Çekmeceler'i ve Milyon Dolarlık Bebek'i hiç izlememeyi yeğlerdim; yani zihnimden bu filmleri komple keşke silebilsem ve o filmlerle karşılaşma ihtimallerimi de yok edebilsem keşke. Bana acıdan başka birşey vermeyip, midemi kaldırdılar sek...

Öte yandan; Yüzüklerin Efendisi, Avatar ve Jurrassic Park filmleri bitmezse ömrünce izlerim. Bir oda düşünün; girip film izlenebilecek, oraya girip sürekli izliyorsunuz; bu filmleri bıkmadan yeni çıkanlarıyla izlerdim herhalde. En iyileri ise Avatar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

Erkekler Ne Diyor 14

• yüzüklerin efendisini silerdim tekrar tekrar izlerdim :D

0|1
    0|0
  • büyük ihtimal ile esaretin bedeli veya dövüş klübü olurdu gerçekten harika filmlerdi

0|1
    0|0
  • Alien serisi. :D

0|1
    0|0
  • yeşil yol :) the godfather :)

0|1
    0|0
  • Dovus kulubu

0|1
    0|0
  • İnception (2010) kesinlikle ve kesinlikle..

0|1
    0|0
  • Film değilde yaşadığım o bir kaç saniyelik mutluluk hissini birdaha yaşamak isterdim
    -Benim hayatımda Film

0|0
    0|0
  • Senin bellekte baya boş yer olmalı :D silme yitisine sahip olduğuna göre :D öğret kanka banada öğret, silmek istediğim kötü anılarım var :P :)

0|1
    0|0
  • Esaretin Bedeli Filmini hafızamdan silmedende tekrar tekrar izlerim/izlemek isterim... :)

0|1
    0|0
  • sıkıysa yakala

0|1
    0|0
  • panpa öyle bişey olsa o yari silerdim ha bu arada filmi bende izledim çok kaliteli filim be bilader

0|1
    0|0
  • Bajrangi bhaijaan

0|1
    0|0
  • küçükken blair cadısını izlemiştim. onu silmek isterdim :D

0|1
    0|0
  • Charlinin cikolata fabrikasi

0|1
    0|0
Yükleniyor...