Nefret kontrolü için öneri ?

İçimde hazmedemediğim büyük bir öfke var.

Kick-Box, Klasik müzik, Psikolog ... vs vs bunun gibi

Bana bir şeyler önerin !

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Nefret ettiğin insanın resmini bez bebeğe yapıştır ölümüne parçala, tabakları üst üste koy ölümüne kır, bebeklerin dişliklerini al ölümüne ısır,

karanlık bir odada dinlendirici klasik müzik dinle derin nefes alıp ver rahatla,

0|0
    0|0
    • evettt evet hepsini duydum uyguladım (şu satanist partlar hariç) bir yararları yok

Kızlar Ne Diyor 3

• çık yüksek bir yere bağır bağırabildiğin kadar ve nefret ettiğin kişiler varsa bunu içinde tutma daha kötü olursun umarım iyi olursun

0|0
    0|0
  • Nefret ettigin kisilere gercekleri soylemen,icinde kaldikca nefretin artar bazen yuzlesmek iyi gelebilir

0|0
    0|0
  • Psikolog

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendini tokatla 0 risk, 0 sinir. Ama çok istiyorsan eve kum torbası al, her sabah kalktığında sinirini atıp rahatlarsın.

0|0
    0|0
  • Kısa ve öz "aikido"

0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=bAl-NMM0jzA

Şu iyi gelir. Olmadı şunu dinle: youtube.com/watch?v=yeVJguP_T40

Kesin çözüm :D

0|0
    0|0
  • Benim evde kumtorbam vardır onu yumruklarım bazende sabahın en erken saatinde kimsecikler yokken kafam bozuksa koşarım iyi gelir spordan snra birde duş alırım miss

0|0
    0|0
  • Alkol al

0|0
    0|0
  • Kafes dövüşü ve antidepresan.

0|0
    0|0
  • Nefret ve öfke sonucu sinir değil hırs doğur.

Baba kılıklı anne ol mutlu ol.

0|0
    0|0
  • müzik dinlerken futbol oyna stres mtres kalmıyor topa öyle bir abanıyorum ki :D arkadaşlarda yavaş falan die espri yapıo sakinleşip gülüorm :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...