Avrupa turu için rota önerisi verebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba önümüzdeki ay arkadaşım ile avrupa turuna çıkmayı planlıyoruz bir tur ile gitmeyeceğiz ya interrail ya da ucuz uçak biletleri ile düşünüyoruz bize rota önerisi verebilecek olan var mı? muhakkak gör dediğiniz yerler nerelerdir ?

Güncellemeler:
katılmak isteyenler ulaşabilir

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• interraili boş geç interfly yapın onun yerine trenlerde harap olursunuz. zamanınız yolda geçeceğine eğlenceyle geçsin. amsterdama mutlaka uğrayın onun dışında iber yarımadasına doğru yolunuz düşerse mutlaka ibiza ya gidin 2-3 gün yeter orda . ama hepsinden önce ilk durağınız doğu avrupa da olması sebebiyle prag olmalıdır. görüp görebileceğiniz en underground şehirdir. rusya belarus ukrayna gibi ülkeleri saymıorum ztn vize derdi yok orda istediğiniz zaman atlar uçağa gidersiniz .oralarda da kiev moskova gibi ülkelerin en büyük şehirlerine değil de nispeten daha küçük şehirlere gitmenizi tavsiye ederim örneğin odessa,lviv,krivoy rog,rostov,krasnodar gibi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• asya daha ilginç geliyor bana

0|1
    0|0
  • İtalya- İsviçre - Fransa - Belçika - Hollanda - Almanya - Danimarka - İsveç - Norveç (isteğe göre İspanya, İngiltere'yi de ekleyebilrsin.)

0|1
    0|0
  • >barcelona ->madrid->ibiza

0|1
    0|0
  • ibizaaaa :)

0|1
    0|0
  • kanada ve tunus

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Trene atlayın. Dikkat edin Hırvatistan'da ülkeye geri gönderilmeyin. Rüşvetiniz sağlam, pazarlığınız iyiyse sorun yok. Sonra İtalya, Sicilya, tekrar trenle dönüp Madrid, Lizbon, Bourdeux, Paris, oradan İngiltere'ye trenle geçildiğini duydum bir London, bir İrlanda, tekrar geri dönüp Berlin, Belarus, Kiev, Odessa, oradan Köstence, Varna, Burgaz sonra hooop Edirne.

Trenleri çok ucuzmuş bilmiyom artık.

0|1
    0|0
  • polonya estonya belarus beyaz rusya filan git gelme :D anlıcaksın :)

0|1
    0|0
  • valla bende bu interraili duydum ama ne nasıldır pek bilmiyorum tecrübelerini bende paylaşırsan seneye bende düşünüyorum

0|0
    0|0
    • usta tren ile tüm avrupa yı geziyorsun muhteşem bir macera diyor herkes :)

• valla tren ile güzel olur helede sevgili ile tam bir romantik olur aslında

ne kadar tutuyor tren ücreti

• londra moskova palermo madrid krakov berlin sırasıyla gidersen gezmediğin yer kalmaz.

0|0
    0|0
  • fransa almanya hollanda

0|0
    0|0
  • fiyat nedir ve tren yataklımı ?

0|0
    0|0
  • Urfa cesur'la doyumsuz kırklareli yolculuğu

0|0
    0|1
    • kendimiz usta

• valla para uygun gezilecek ülke sayısı da güzelmiş.Aklımın bir köşesine yazdım bu dediklerini.sağol arkadaşım cevapladığın için

Yükleniyor...