Seksenbir İli gezmek İçin Gerekli İşlemler

Nelerdir sizce ? Yani gezmek ve yaşamaya doyamıyorum.Benim tek hayalim bu. Sizce turlarla mı giderdiniz siz olsanız ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar çok ili gezmek istiyorsan en iyisi turlara katılmadan kafana göre gidip eğlenmek. Turlarla daha çok yurt dışı gezileri veya tarihi yerlere gitmek iyi tercih olabilir, tabi benim görüşüm. O kadar ili turla gezip canının istediği her şeyi yapamamak ya da gittiğin bir yeri çok seversen 3, 5 gün daha kalmak istediğinde böyle bir imkanın olmayabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ben 62 ili gezdim attım sırtıma çantamı tek başıma çıktım sende öyle yap

1|0
    0|0
    • ıyı de nasıl yaptın bunu... sana ne kadara mal oldu.

• Hadi canımmm :D yeme içme...

• ee yedim içtim tabi yadim içtim gezdim zaten sabahın köründe bir ilde oluyosun gece yarısına kadar çok vaktin oluyor gezmek için bazen 24 saat açık yerlerdede vakit geçirdim hayatımın en güzel zamanlarıydı bence

• pisikletle git..bu abin tüm karadenizi geçti pisikletle..

0|0
    0|0
    • Bisikletle nasıl yapıyorsun Hiç mi dinlenme yok. Baya uzun sürer o.

• :) Böyle hiçbir yere varamazsın Hahahhaha :)

• :) ozaman sana thy yi tavsiye ederim 1 haftada gezersin tüm illeri..

• TÜRKİYE TURU VAR TUREBİN ONA KATIL 7000 TL .

1|0
    0|0
  • kpssye çalış memur ol sonra idare ile ters düş ister istemez gezdiriyorlar :D ( tecrübe)

0|0
    0|0
    • Ben devlet memuruyum zaten.. :) en yakın sürgünüm il içinde oldu zaten :D

• Meslekten atılırsan Halin duman olur. Valla Çok iyi insanların arasına düştüğüm için Allaha çok şükür ben memnunum sürgünümden... E sen hangi birime bağlısın ?

• sivil savunmadayım ben, meslektende atılmam kolay kolay haksız yere bişey yapmadığım için dokunamzlar :D

• Bunu ben de zaman zaman düşünüyorum ve çok istiyorum.Bence iyi bir arkadaş ortamıyla bir arabayla gidip gezmek daha hoş olur.turlarla gezmek istersen maddi durumun çok çok iyi değilse her yıl bir yere giderek de yapabilirsin elbet;ama Hakkari'ye şırnak'a tur bulamazsın sanırım :)

0|0
    0|0
    • Ay oraya gıtmek ıstemıyorum zaten :)

• 81 ili gezmek istiyorum demişsin.o yüzden şey ettim ben :) tur fiyatlarını araştır o zaman.uygun fiyatlı geziler oluyor gazetelerde reklamları var zaten.Bİr bak derim.

• Gezmeyi bende çok severim. Turların özgürlüğümü kısıtladığını düşünüyorum. Kendi aracımla kendi planıma göre gezmek en iyisi.

0|0
    0|0
  • hiç tura katılmadım hep tek başıma gezdim. 42 il oldu şimdiye kadar. Kalan 39 u da evlenirsem eşimde gezmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Usta kirala bir helikopter bütün gün dolaş geri dönerken yoğurt almayı unutma.

0|1
    0|0
  • yamaç paraşütü +24 ton mazot + şirazesi kaymış bir beyin

0|0
    0|0
  • vay mk bız evden carsıya zor gıdıyoruz kıza bak :))

0|0
    0|0
  • atla gez heyecan olur, ver arpayı bas sopayı arızada yapmaz, doğal :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...