Yazdığım deneme nasıl, benden yazar olur mu sizce?

Her başımı yastığa koyduğumda satırlarca düşünceler açılıyor kafamda; sanki her gece yastığın altında beni bekliyormuş gibi. varlıktan geleceğe sorgularcasına sürüklüyor her seferinde, bazen çıkıyorum, bazen de batıyorum boğazıma kadar... Bataklık gibi işte, her giren çıkamıyor ki.; aşk, şan, şöhret, para, hep bir ağızdan konuşuyorlar. Beynimi tırmalıyorlar, uyutmuyorlar işte. Ne yapılabilir ki bu durumda. Mecbur dinliyorum bir vakte kadar geceyi aydınlatıyorum. Her gecenin sabahı gibi. Sonra o düşünceler yastığın altına gizleniyor, eser bırakmıyorlar varlıklarından. hayalet gibiler sanki, aradığında bulamadığın, bulduğunda da uzaklaşamadığın...

• evet, kesinlikle
    40% (2)0% (0)33% (2)Oy Ver
  • belki
    0% (0)100% (1)17% (1)Oy Ver
  • sanmıyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • bilemedim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • geliştirmen lazım
    60% (3)0% (0)50% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Deneme yazısı 1. Tekille yazilmaz. Bende deneme yazıyorum sana bir tavsiye; yazdiklarinı objektif tarafıyla yazman lazim. Aynı zaman da boyle düz yazılari biraz zenginleştirmen lazım. Ama yinede emeğin var bu yazıda o yüzden emeğine sağlık 😊

0|1
    0|0
    • 1ay

Öncelikle görüşün için teşekkürler. Yenisini yazınca ilk sana iletecem hocam. :) bir de kaç yıldır sürekli bir şeyler yazasım geliyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok düz bir tat bir akıcılık yok ama yine de uğraş vermişsin umarım geliştirirsin.

0|0
    0|0
  • Gelistirmen lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...