Duvara resim çizmek ve ipuçları?

Arkadaşlar odamın duvarlarına resim çeşitli resimler ve bazı basit figürler çizmek istiyorum. Nasıl şablon çıkarabiirim, ne tür boya kullanmalıyım, hangi malzemeleri kullanmalıyım...

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de yapmak istiyorum ya guaj boya/yağlı boya ya da spreyle şahane olur bu iş kanaatindeyim...

0|1
    0|0
    • biraz araştırdım plastik boya kullanmak gerekiyormuş ya da sprey boya. Ama şablon çıkarma konusunda bir şey bulamadım.. Yani evde yaptığım şablonu duvara koyup üstüne sprey sıkarak yapabileceğim bir yöntem bulursam çok güzel olacak.. :)

Kızlar Ne Diyor 7

• 0|1
    0|0
  • aa evt evet bende istiyodum iyi ki sordun bak :D

0|1
    0|0
  • annen evden atmaz inşallah :D

0|1
    0|0
    • garantisi yok.. :)) risk almak lazım, belki çok büyük bir sanatçı olurum :)

• inşallah sanatsal bir gözle bakarlar :D

• senin söylediğin şeyin olması daha muhtemel, ama sanat aşkı sınır tanımaz. :)

• Ben küçükken pastel boyayla boyardım duvarları :D Sıkıldığında da silersin :D

0|1
    0|0
  • spreyle dene ya da duvardaki boyanın türü neyse onu kullan.

0|1
    0|0
  • Plastik boya uygularsanız üzerine daha sonra başka boya sürme imkanınız zorlaşır. Sprey ve su bazlı ideal. Şablon şeklinde uygulama isterseniz örneğin pinterest de desenler mevcut. Asetat kağıda veya mukavva ya desen çıkarıp uygulamanız mümkün 😉

0|0
    0|0
  • ayy bende istiyorumm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...