Bana tavsiyeleriniz neler arkadaşlar?

Ben Konya liyim çarşı içerisine bir Cafe açmayı düşünüyorum.
Cafe bildiğimiz türden değilde konsept kütüphane tarzı olacak.
Yani Cafe nin ismi de kütüphane Cafe olacak.
mesela yalnız bir birey erkek veya kadın Cafe ye gelip tek başına da olsa sap gibi kalmak yerine kitap okuyup çay kahve içip zaman geçirebilecek. Cafe nin ortalama %25 i kütüphane olacak şekilde tasarlanacak. Dilerse müşteri kitabı kiralayabilecek veya kitap ücretini teminat verip evinde okuyup getirdikten sonra ücretini iade edicem.

Sizce başarılı olur mu? Çarşı içerisi değil de Kampüs tarafına yakın mı açsam?
Tavsiyeleriniz varsa alabilir miyim ne düşünüyorsunuz bu konu da?
Güzel tavsiye ye eig var arkadaşlar hem bayan hem erkek.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• kampüs tarafına yakın ve ders çalışabilir bir ortamda olsun bence güzel bir proje tebrik ederim😊

0|2
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim, aklıma takılan öğrencilerden rağbet görmemesi. Yani bu çarşı içinde olursa atıyorum tahsilli insanların da ilgisini çekebilir diye düşünmüştüm.

• 1ay

kampüs de daha çok tahsil isteyen insan var ama

• 1ay

Anlıyorum, Teşekkür ederim victoria.

En İyi Erkek Görüşü

• yahu böyle güzel düşünen insanlar var mı helal olsun başarılı olup olmayacağın konusunda birşey diyemem sonuçta burası Türkiye her türlü sonuca hazırlıklı olman gerekir ama çok güzel bir düşünce keşke üniversite okuduğum süre içinde böyle birşey olsaydı ki hoş şimdi İstanbul'da bir yerde bulursam böyle bir yer hafta sonu orada takılabilirim kampüs tarafında açmanı öneririm ve satranç oynamak içinde iki üç masa ayır satranç oynamak için de gelebilirler ve cafenin adını 'Özgür Cafe&kütüphane' yap adım özgür diye demiyorum özgür ismi hoş bence ☺☺☺

0|1
    0|0
    • 1ay

allah utandırmasın umarım başarılı olursun inşallah

• 1ay

teşekkür ederim görüşün için özgür kardeşim tabi senin tavsiyeni de yazdım 😉😉

• 1ay

rica ederim 😊 allah nasip ederse konyaya geldiğimde senin açtığın cafede çay içip satranç oynamak isterim. Dekor içinde pinterest diye bir uygulama var orada iyice bir mekan dekorasyon ürünleri gördüm ondan esinlenerek kendine özgü Cafe oluşturabilirsiniz ben evimi öyle dekore etmiştim gelen misafirlerim çok hoşuna gidiyorlardı evden çıkmayan arkadaşımı bile bizim eve alıştırdım yeterki araştır ve asla vazgeçme ki nasıl bir dekorasyon var aklında orasını bilemem ☺

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne kadar güzel bir düşünce. O şehirde olsam böyle bir mekanda vakit geçirmeyi isterdim. Sakarya'da oturuyorum, burada o tarz cafe var. Bahsettiğin gibi bir konsepte sahip. Çok keyifli oluyor.. Başarılar dilerim.

0|1
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim sağolun 💐

• Kampüs tarafına aç bence

0|1
    0|0
  • İzmirde de var böyle güzel fikir bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kampüs Yakınına Açma Tabiki İyi Fikir Olur Öğrenciler Gelir İşte Bol Bol :) Hatta Mekanın Buluşma Noktasına Bile Dönüşebilir :)

0|1
    0|0
  • Kampüs tarafına aç, kahveci gibi

0|1
    0|0
  • İyi bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...